دکورپرداز
دکور پرداز

اطلاعیه بانک مرکزی درباره ی انتقال موسسه اعتباری نور به بانک ملی

اطلاعیه بانک مرکزی درباره ی انتقال موسسه اعتباری نور به بانک ملی

دکور پرداز: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در امتداد برنامه اصلاح نظام بانکی کشور نسبت به انتقال سپرده ها، داراییها، تسهیلات، کارکنان و شعب موسسه اعتباری نور به بانک ملی ایران اقدام می کند.به گزارش دکور پرداز به نقل از بانک مرکزی، سپرده گذاران و تمام ذی نفعان این مؤسسه می توانند از تاریخ شنبه یازدهم آذرماه با مراجعه به شعب سابق مؤسسه اعتباری نور (ذیل مدیریت بانک ملی) از تمام خدمات بانکی لازم بهره گیرند.

درباب سایر ذی نفعان بانک، برنامه ریزی لازم به شرح زیر اتخاذ شده است:
۱- شعب و کارکنان شاغل در مؤسسه اعتباری نور همانند گذشته مشغول به فعالیت بوده و در قالب مصوبات کمیته اصلاح نظام بانکی به بانک ملی ایران منتقل می شوند.
۲- ارائه خدمات بانکی به تمامی مشتریان محترم شامل سپرده گذاران و تسهیلات گیرندگان مؤسسه اعتباری یاد شده با مدیریت و راهبری بانک ملی ایران در قالب ضوابط و مقررات ابلاغی و طبق روال عادی قبلی به قوت خود ادامه پیدا می کند و مشتریان می توانند خدمات مزبور را همانند گذشته در قالب قراردادهای سپرده گذاری و تسهیلاتی دریافت نمایند. علاوه بر آن در قالب مقررات این بانک از خدمات گسترده تری که توسط بانک مذکور درحال ارائه است بهره مند شوند.
۳- امور سهام مؤسسه اعتباری نور، پاسخگوی تمام سوالات و درخواست های سهامداران محترم مؤسسه خواهد بود. مطالبات سهامداران محترم مؤسسه یاد شده در قالب مصوبات صدرالاشاره و بعد از ایفای تعهدات مؤسسه مذکور به بانک مرکزی و سایر دستگاه های اجرائی و مراجع قانونی، محاسبه و پرداخت می شود.
۴- هیئت سرپرستی منصوب بانک مرکزی در مؤسسه اعتباری غیر بانکی نور مستقر هستند و تمام مراحل این برنامه توسط آنان و با نظارت کامل درحال انجام می باشد.
۵- بی شک در کنار لطف و مرحمت الهی، اصحاب رسانه، کارشناسان، مدیران و صاحب نظران نظام بانکی در امتداد تشریک مساعی برای دستیابی به اهداف مد نظر این تکلیف مهم، نقش انکارناپذیری داشته و مددکار مسئولان و عوامل این ماموریت هستند.

در آخر خاطر نشان می سازد این پروسه به عنوان گامی مهم در امتداد حفظ ثبات و سلامت نظام بانکی محسوب شده و همراهی در اجرای موفق آن برای ارائه خدمات بهتر به آحاد جامعه مورد انتظار می باشد. بدین سبب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از هموطنان گرامی تقاضا دارد اخبار و اطلاعات مربوط به این طرح ملی را فقط بوسیله اطلاعیه های رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بانک ملی ایران پیگیری کنند.

1402/09/11
10:01:10
0.0 / 5
260
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد