دکورپرداز
دکور پرداز

جزییات حراج سکه طلا 13 اسفند عموم مردم می توانند شرکت کنند

جزییات حراج سکه طلا 13 اسفند عموم مردم می توانند شرکت کنند

دکور پرداز: عموم مردم می توانند بوسیله سامانه مربوطه در حراج مذکور شرکت نمایند و سکه های عرضه شده در حراج روز 13 اسفندماه مرکز مبادله ارز و طلای ایران، ضرب سال 1386 است.


به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، علی سعیدی مدیرعامل مرکز مبادله ارز و طلای ایران ضمن تشریح جزییات عرضه سکه طلا در مرکز مبادله ایران بصورت حراج اظهار داشت: عموم مردم می توانند بوسیله سامانه مربوطه در حراج مذکور شرکت نمایند و سکه های عرضه شده در حراج روز ۱۳ اسفندماه مرکز مبادله ارز و طلای ایران، ضرب سال ۱۳۸۶ است و زمان ارائه سکه های بدون تاریخ بانک مرکزی، متعاقباً و با هماهنگی بانک مرکزی اعلام می شود. مدیرعامل مرکز مبادله ارز و طلای ایران اشاره کرد: عرضه سکه طلا در مرکز مبادله ایران از روز یکشنبه ۱۳ اسفند ماه ۱۴۰۲ و بوسیله سامانه طلای مرکز مبادله که آدرس آن متعاقباً اعلام خواهد شد شروع می شود و عموم مردم می توانند در حراج مذکور شرکت نمایند. وی اظهار داشت: آگهی عرضه سکه های طلای مرکز مبادله، دو روز پیش از عرضه در سایت این مرکز به آدرس www.ice.ir منتشر می شود و بوسیله رسانه ها به اطلاع عموم می رسد. مدیرعامل مرکز مبادله ارز و طلای ایران اضافه کرد: در پروسه خرید سکه طلای بهار آزادی، متقاضی خرید سکه طلا جهت شرکت در حراج، ابتدا باید بوسیله سامانه اینترنتی ثبت نام کرده و اطلاعات هویتی برای احراز هویت را ثبت کند. متقاضی خرید همین طور باید یکی از شعب منتخب بانک ملی را جهت دریافت فیزیکی سکه طلا در استان مورد نظر انتخاب نماید. سعیدی اشاره کرد: احراز هویت و ثبت نام در طول دو روز پیش از روز حراج قابل انجام است. در طول این دو روز، متقاضی باید معادل تعداد سفارش مورد نظر متناسب با قیمت پیشنهادی خودرا بوسیله درگاه پرداخت اینترنتی سامانه، به حساب اعلام شده واریز نماید. مدیرعامل مرکز مبادله ارز و طلای ایران اضافه کرد: روز حراج و در طول ساعت ثبت سفارش خرید، متقاضی برمبنای واریز خود، تعداد سکه مورد نظر را ثبت خواهدنمود. دکتر سعیدی در ادامه اظهار داشت: سکه طلا در حراج برمبنای اولویت بندی از بالاترین اولویت قیمت به پایین ترین اولویت و متناسب با مقدار عرضه به متقاضیان اختصاص داده می شود. وضعیت اختصاص سکه طلا بوسیله پیامک به متقاضی اطلاع رسانی می شود. مدیرعامل مرکز مبادله ارز و طلای ایران اضافه کرد: برنده حراج سکه طلا می تواند جهت تحویل فیزیکی سکه خود از شعبه منتخب، از ۷ روز کاری بعد از اختصاص به مدت ۷ روز کاری بعد مراجعه کند. در صورت تأخیر در دریافت سکه از شعبه بانک، متقاضی به مدت ۷ روزکاری دیگر می تواند با پرداخت هزینه نگهداری، سکه خودرا تحویل بگیرد. دکتر سعیدی گفت: عدم مراجعه متقاضی برای دریافت سکه در مهلت مقرر به فسخ معامله منجر خواهد شد و وجوه واریزی بعد از کسر هزینه های عملیاتی به متقاضی عودت داده می شود.
علاوه بر این وجه پرداخت شده توسط متقاضیان خریدی که در حراج برنده نشده اند نیز به آنها عودت داده خواهد شد. علی سعیدی، مدیرعامل مرکز مبادله ارز و طلای ایران در آخر اظهار داشت: سکه های عرضه شده در حراج روز ۱۳ اسفندماه مرکز مبادله ارز و طلای ایران، ضرب سال ۱۳۸۶ است و زمان ارائه سکه های بدون تاریخ بانک مرکزی، متعاقباً و با هماهنگی بانک مرکزی اعلام می شود.


منبع:

1402/12/09
11:46:19
0.0 / 5
216
تگها: طلا , قیمت , هزینه
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد