دکورپرداز
دکور پرداز
در انتقاد از وضعیت بازار بورس

بدری: نباید مردم را به بازار سرمایه كشاند و پشت آنها را خالی كرد

بدری: نباید مردم را به بازار سرمایه كشاند و پشت آنها را خالی كرد

نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی از وضعیت بازار بورس انتقاد نمود و اظهار داشت كه علاوه بر اقتصاد، سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی هم هدف قرار داده شده است.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا صدیف بدری در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس در اخطاری اظهار نمود: در ایام اخیر شاهد اتمام درگیری در اراضی اشغالی کشور دوست و همسایه جمهوری آذربایجان در منطقه قره باغ کوهستانی بودیم امیدواریم این تحولات با درایت طرفین به ایجاد صلح پایدار و امنیت منطقه کمک نماید. همینطور از مواضع حکیمانه و بموقع رهبر معظم انقلاب در این خصوص قدردانی می نماییم.
وی ضمن اشاره به گذشت یک سال از تغییر قیمت بنزین اظهار داشت: آقای رئیس جمهور همان روز گفتید این گرانی تاریخی به نفع مردم است و درآمد حاصل از آن بین اقشار کم درآمد توزیع خواهد شد و برآوردتان از تورم حاصل از این گرانی فقط ۴ درصد بود، حال پس از گذشت یک سال اقشار کم درآمد زیر فشار اقتصادی بی سابقه دست و پا می زنند و طبقه متوسط در سراشیبی سقوط به طبقات پایین است.
بدری ضمن اشاره به تأثیر تورم بر قیمت ماشین و مسکن و وضعیت دلار و سکه در عین حال حفظ سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی را ضروری دانست و تصریح کرد: نمی گردد چشم در چشم مردم دوخت و وعده داد و از صحنه بیرون رفت. نمی گردد به هر طریقی مردم را به بازار سرمایه کشاند و پشت آنها را خالی کرد.
این نماینده مجلس در تذکری به وزیر نیرو اظهار داشت: علیرغم هشدارهای مختلف داده شده کماکان شاهد سوءمدیریت آب در استان اردبیل هستیم که از آن جمله عدم تخصیص حقابه استان از رود ارس، عدم تخصیص آب به صنعت استان علیرغم مصوبه شرکت مهندسی آبفای کشور، عدم انتقال آب از حوزه قزل اوزن به استان و شهرستان های خلخال و کوثر برخلاف مجوز صادره از وزارت نیرو، بروز تنش آبی در شهر اردبیل وعدم تکمیل طرح های استان است. این هشدارها را باید جدی بگیرید.
منبع:

1399/08/25
21:00:19
5.0 / 5
1331
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد