دکورپرداز
دکور پرداز

آغوش باز امارات به روی رمزارزها

آغوش باز امارات به روی رمزارزها

خرید و فروش رمزارزها در منطقه آزاد دوبی مجاز اعلام گردید.


به گزارش دکور پرداز به نقل از کوین تلگراف، مقامات اماراتی به توافقی رسیدند که به سبب آن معاملات رمزارزها در منطقه آزاد دوبی مجاز شناخته می شود. سازمان تجارت جهانی دوبی اعلام نمود که این توافق بین سازمان بورس و کالای امارات و این نهاد به دست آمده و دارایی های بر حسب ارز دیجیتالی تابع قوانین جدید خواهند شد.
سازمان بورس امارات بر روی کارهای در رابطه با رمزارزها نظارت خواهدنمود که این فعالیت ها شامل هر گونه صدور، خرید و فروش، عرضه یا صدور مجوز جدید برای رمزارزها خواهد بود.
توافق جدید در اولین مرحله تنها محدود به منطقه آزاد دوبی خواهد بود و معین نیست که آیا انجام کارهای در رابطه با رمزارزها در سراسر دوبی نیز قانونی اعلام خواهد شد یا خیر. در عین حال پیش تر اخباری از برنامه ریزی شرکت های بزرگ اماراتی برای عرضه توکن های دیجیتالی نیز انتشار یافته بود.
امارات از مدت ها قبل خبر از برنامه ریزی برای تبدیل شدن به قطب رمزارزها در منطقه را داده بود و طبق گفته مقامات این کشور، استفاده از ظرفیت رمزارزها نقشی کلیدی در تحقق برنامه دو برابر شدن اندازه اقتصاد امارات تا ۱۰ سال آینده را خواهد داشت.
قبل از این یک شرکت ساخت و ساز عمرانی مستقر در دوبی اعلام نموده بود در نظر دارد امکان خرید واحدهای مسکونی در این شهر با بهره گیری از دوج کوین را فراهم آورد. طبق اعلام شرکت سامانا، خریداران می توانند با پرداخت دوج کوین مالک خانه در پروژه جمیرا ویلیج سیرکل شوند و همین طور از پنج درصد تخفیف در مقایسه با پرداخت بر حسب ارزهای دیگر نیز بهره مند شوند.1400/07/03
09:35:38
0.0 / 5
1265
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد