دکورپرداز
دکور پرداز
دكور پرداز برای اولین بار منتشر كرد

اسامی و درصد ثبت اطلاعات حقوق کارکنان ۱۱۶ دستگاه

اسامی و درصد ثبت اطلاعات حقوق کارکنان ۱۱۶ دستگاه

اعلام جزییات ورود دستگاه های اجرائی به ثبت اطلاعات در سامانه ثبت حقوق و مزایا قابل تامل است و نشان میدهد که نزدیک به 20 دستگاه هنوز هیچ نوع اطلاعاتی در ارتباط با حقوق کارکنان خود ثبت نکرده اند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، ۱۵ آذرماه سال جاری اختتام مهلت تعیین شده از طرف سازمان اداری و استخدامی برای ورود اطلاعات پرداختی به کارکنان در سامانه ثبت حقوق و مزایا است.
این در حالی است که برمبنای قانون برنامه ششم توسعه و در امتداد شفاف سازی پرداخت ها، دستگاه های اجرائی مشمول ماده ۲۹، مکلف به ورود اطلاعات به سامانه حقوق و مزایا بوده و در قوانین بودجه بارها نیز تاکید شده که هرگونه پرداخت به کارکنان مشروط به اطلاعات ثبت شده در سامانه کارمند ایران و البته سامانه ثبت حقوق و مزایا است، بر این اساس پرداخت حقوق آبان ماه مشروط به ثبت اطلاعات شد که پس از آن دو هفته فرصت یعنی تا ۱۵ آذرماه تعیین تا تمامی دستگاهها به ورود اطلاعات اقدام نمایند.
اما بررسی های ایسنا و دریافت گزارش جزییات اطلاعات ثبت شده در سامانه ثبت حقوق و مزایا از شروع سال ۱۴۰۰ تا آبان ماه نشان میدهد که با وجود تاکید قانون بودجه و سال پایانی برنامه ششم توسعه، همچنان تعداد زیادی از دستگاه های اصلی هیچ نوع ورود اطلاعاتی نداشته و یا تکمیل نکرده اند در عین حال که برخی هم ورود ۱۰۰ درصدی داشته اند.
بر اساس این گزارش وزارت نفت، ستاد قوه قضاییه، پژوهشکده قوه قضاییه، دادگستری استان هرمزگان، دبیرخانه شورای نگهبان، مرکز ملی فضای مجازی کشور، جهاد دانشگاهی، پژوهشگاه تکنولوژی های جدید زیستی (ابن سینا)، پژوهشگاه رویان، مرکز ملی ذخائر ژنتیکی و زیستی، صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی، دبیرخانه شورای فرهنگی، اجتماعی زنان، دانشگاه اراک – پژوهشکده ملی گل و گیاه زینتی محلات، آموزشکده نقشه برداری، دبیرخانه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، دبیرخانه ستاد توسعه زیست فناوری، دبیرخانه ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری شناختی، صندوق ملی محیط زیست، ستاد مبارزه با مواد مخدر همچون دستگاه هایی هستند که هیچ نوع اطلاعاتی از شروع سال تا آبان ماه به سامانه ثبت حقوق و مزایا وارد نکرده اند.
این در حالی است که طبق قانون بودجه سال جاری هرگونه پرداخت به کارکنان از خردادماه مشروط به ثبت اطلاعات در سامانه کارمند ایران بوده است اما باتوجه به ضرب الاجلی که سازمان اداری استخدامی در مدت اخیر تعیین کرد دستگاه های اجرائی می توانستند با ارائه تعهد کتبی برای ارائه اطلاعات تا ۱۵ آبان ماه مجوز دریافت حقوق را دریافت نمایند. اما تاکید بر این است که در آخر آذرماه برای دستگاه هایی که ورود اطلاعات نداشتند به هیچ عنوان پرداخت حقوقی صورت نخواهد گرفت.
در ادامه این گزارش، جزییات ورود اطلاعات حقوقی دستگاه های اجرائی در سامانه ثبت حقوق و مزایا از شروع سال جاری تا آبان ماه آمده است.
وضعیت ورود اطلاعات قوه مجریهوضعیت ورود اطلاعات دستگاه های زیر نظر ریاست جمهوریوضعیت ورود اطلاعات قوه قضائیهوضعیت ورود اطلاعات قوه مقننه

منبع:

1400/09/14
12:35:25
0.0 / 5
1128
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد