دکورپرداز
دکور پرداز
بعد از نزدیك به نیم قرن؛

کردبچه سازمان برنامه و بودجه را ترک کرد

کردبچه سازمان برنامه و بودجه را ترک کرد

دکور پرداز: محمد کردبچه که از او بعنوان مغز متفکر بودجه ریزی یاد می شود، پس از 46 سال خدمت در نظام بودجه ریزی ایران، سازمان برنامه و بودجه را ترک کرده است.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، طی مدت اخیر زمزمه هایی درباره رفتن کردبچه از سازمانی که نزدیک به نیم قرن در آن فعالیت نموده بود شنیده می شد تا اینکه اعلام گردید او از این سازمان رفته است.
محمد کردبچه در گفت و گویی با ایسنا، این مساله را تائید و اظهار نمود که روز گذشته همزمان با ۳۰ آذر ماه از سازمان برنامه و بودجه رفته است.
وی فعلا توضیحات بیشتری در ارتباط با دلیلهای خروج خود از سازمان برنامه و بودجه ارائه نکرده است.
محمد کردبچه در آبان ماه ۱۳۵۴ و پس از اتمام تحصیلات خود در انگلیس، به سازمان مدیریت و برنامه ریزی آمد و بعنوان کارشناس در دفتر امور اقتصاد کلان مشغول به فعالیت شد و در ادامه بعنوان معاون دفتر اقتصاد کلان منصوب شده بود.
کردبچه حدود ۲۴ سال در معاونت دفتر اقتصاد کلان مشغول به فعالیت بود و در فاصله سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۵ نیز مدیریت کل دفتر اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه را در اختیار داشت.
اما پس از آن به سمت مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه منصوب گردید و در سال ۱۳۹۰ که وی بازنشسته شده بود به درخواست رییس وقت سازمان بعنوان مشاور همچنان به فعالیت خود ادامه داد.
منبع:

1400/10/01
22:08:08
0.0 / 5
1286
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد