دکورپرداز
دکور پرداز

استقلال دارایی جدید رو کرد!

استقلال دارایی جدید رو کرد!

به گزارش دکور پرداز رئیس سازمان خصوصی سازی از احتمال اضافه شدن دارایی جدید به باشگاه استقلال اطلاع داد.


حسین قربانزاده در گفت و گو با ایسنا، درمورد دارایی جدید باشگاه استقلال توضیح داد: قسمتی از کمپ مرحوم ناصر حجازی در مالکیت وزارت ورزش و از لحاظ فیزیکی در تصرف شهربازی ارم بود و به باشگاه استقلال منتقل نشده بود. هفته قبل تصرف فیزیکی توسط شهربازی ارم رفع شد و وزارت ورزش هم به لحاظ حقوقی موافقت نمود که این زمین به باشگاه استقلال منتقل شود و مراحل اجرائی و حقوقی در حال پیگیری است.
وی با تاکید بر این که درصورتی که این انتقال صورت بگیرد، اساسا ارزش دارایی استقلال بالاتر می رود، اظهار داشت: این مساله در صورت مالی اشاره شده بود اما چون سند و مدرکی وجود نداشت، در ارزشگذاری باشگاه استقلال لحاظ نشده بود. وقتی مراحل اجرائی و حقوقی طی شود ما به ازای آن به ترازنامه صورت مالی اضافه خواهد شد.
بر طبق این گزارش، قربانزاده در جریان پروسه خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، ۲۳ بهمن ماه ارزش باشگاه استقلال را ۲۸۰۰ میلیارد تومان اعلام نمود و جمشیدی فر- کارشناس ارزش گذار باشگاه استقلال هفته قبل درمورد روند ارزش گذاری این باشگاه توضیح داد: عدد فعلی، عدد مصوب هیات عالی واگذاری بوده و ارزیابی سهام با مقاصد ارائه به سازمان خصوصی سازی است.
وی در مورد ارزیابی قیمت باشگاه استقلال عنوان کرد: به سبب زیان دهی، امکان ارزیابی طبق ضوابط سودآوری را نداشتیم و مبنا NAV بود. ارزش برند استقلال ۱۷۸۰ میلیارد تومان و املاک و مستغلات ۱۴۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است. به سبب زیان دهی امکان ارزیابی طبق ضوابط سودآوری را نداشتیم و مبنا NAV بود.1400/12/06
13:21:09
0.0 / 5
953
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد