دکورپرداز
دکور پرداز

رییس شورای رقابت منصوب گردید

رییس شورای رقابت منصوب گردید

وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام نمود: در اجرای تبصره (1) بند (الف) ماده (53) قانون اصلاح موادی از برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و قانون سیاست های کلی اصل چهل و چهار قانون اساسی، محمدرضا سید نورانی با رأی اکثریت شورای رقابت به ریاست این شورا و مرکز ملی رقابت برگزیده شد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، وزارت امور اقتصادی و دارایی ضمن اعلام مطلب بالا بیان کرد: محمدرضا نورانی، رییس جدید شورا و مرکز ملی رقابت، قبل از این بعنوان صاحب نظر اقتصادی عضو این شورا بود. وی، استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی و دارای دکترای اقتصاد با گرایش بخش عمومی، اقتصاد سنجی و اقتصاد نظری و کارشناسی ارشد اقتصاد با گرایش اقتصاد بین الملل، اقتصاد نظری و اقتصاد اسلامی از دانشگاه تربیت مدرس و کارشناسی رشته اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی است.
از اهم سوابق علمی و اجرائی رییس جدید شورای رقابت می توان به مدیریت گروه اقتصاد نظری دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه در سالهای ۱۳۸۱-۱۳۸۵، مدیریت گروه اقتصاد اسلامی پردیس دانشگاه علامه طباطبائی از سال ۱۳۹۳ تاکنون، عضویت در شورای پژوهشی سازمان بازرسی کشور از سال ۱۳۸۸ تاکنون، مشاور امور اقتصادی در شرکت ایران خودرو و نایب رییس و عضو هیئت مدیره شرکت مدیریت سرمایه گذاری بانک ملی ایران در سالهای ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۱ اشاره نمود.1400/12/24
13:27:16
0.0 / 5
892
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد