دکورپرداز
دکور پرداز

کشف ۵۷۰ کیلو مخدر شیشه در جداره تانکر

کشف ۵۷۰ کیلو مخدر شیشه در جداره تانکر

دکور پرداز: گمرک ایران از کشف 570 کیلو مخدر شیشه جاسازی شده در جداره تانکر حمل سوخت آگاهی داده است.به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، زبیدی- معاون حقوقی و نظارت گمرک ایران- گفته که به سبب بالا رفتن حساسیت از حیث احتمال افزایش جاسازی های حرفه ای مواد مخدر، لزوم تقویت گمرکات مرزهای شرقی، در دستور کار گمرک قرار داشته و در حوزه تهیه و استقرار دستگاه های ایکس ری و افزایش تعداد سگ های موادیاب اقداماتی انجام شده است.

وی با بیان این که بتازگی کارکنان و ماموران گمرک ماهیرود باتوجه به حساسیت های اعلامی و آموزش های تخصصی، با احتمال جاسازی مواد مخدر در داخل تانکر حمل سوخت به رانندگی تبعه افغانستانی، بررسی از این کشنده و تانکر سوخت را در دستور کار قرار دادند و متوجه جاسازی حرفه ای مواد در داخل تانکر خالی می شوند. تصریح کرد که بدنه تانکر حمل سوخت با برش های تخصصی مورد کنترل قرار می گیرد و در مجموع ۵۷۰ بسته یک کیلوگرمی معادل ۵۷۰ کیلوگرم ماده مخدر مت آمفتامین ( شیشه) کشف می شود.

معاون حقوقی و نظارت گمرک اضافه کرد: بعد از هماهنگی با مرجع قضایی و تنظیم صورتجلسه کشف، مواد مخدر مکشوفه توزین و همراه با متهم و تانکر مربوطه به نمایندگان پلیس مبارزه با مواد مخدر تحویل گردید که این محموله ۵۷۰ کیلوگرمی شیشه کشف شده یکی از بزرگترین کشفیات گمرک بوده است.

زبیدی در ادامه با اشاره به لزوم تجهیز مبادی رسمی کشور به دستگاه های ایکس ری و سگ های موادیاب تصریح کرد که ساختار سازمانی گمرکات اجرائی کشور در زمینه مبارزه با مواد مخدر نیازمند اصلاح و بازبینی بوده و ان شاالله در صورت به کارگیری نیروهای متخصص بیشتر، متعهد و آموزش دیده، نتایج مطلوب تری حاصل خواهد شد.

تصویری از محموله ۵۷۰ کیلویی شیشه کشف شده در گمرک ماهیرودمنبع:

1401/01/24
13:26:01
0.0 / 5
816
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد