دکورپرداز
دکور پرداز

رشد 5825 واحدی شاخص کل بورس

رشد 5825 واحدی شاخص کل بورس

دکور پرداز: شاخص کل بورس در آخر معاملات امروز با رشد بیش از 5800 واحدی روبه رو شده و به 2 میلیون و 31 هزار واحد رسید.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، شاخص کل بورس در آخر معاملات امروز با رشد بیش از ۵۸۰۰ واحدی روبه رو شده و به ۲ میلیون و ۳۱ هزار واحد رسید. ارزش معاملات خرد عدد ۴، ۳۴۳ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به میانگین هفتگی و ماهانه، افزایش قابل توجهی نداشته است.
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، ورود نقدینگی حقیقی (خرید حقیقی از حقوقی) به ارزش ۱۲۷ میلیارد تومان را نشان میدهد. اما امروز برای سومین روز متوالی بازار شاهد خروج نقدینگی حقیقی به ارزش ۲۴۵ میلیارد تومان بوده است. در یک هفته گذشته بر شدت خروج هم نسبت به میانگین ماهانه افزوده شده است.
برآیند معاملات صندوق های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۸۳ میلیارد تومان ورود نقدینگی حقیقی به این صندوق ها است. اما صندوق های درآمد ثابت امروز شاهد ۳۷ میلیارد تومان خروج نقدینگی بوده اند.
ارزش صف های خرید ۱۲۱ میلیارد تومان است که کاهش ۲۶ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی را نشان میدهد. این در حالیست که ارزش صف های فروش با افزایش ۴۵ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۲۹۶ میلیارد تومان قرار دارد.


منبع:

1402/09/08
09:16:56
0.0 / 5
213
تگها: بازار
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد