دکورپرداز
دکور پرداز

برگزاری مراسم خودکفایی در تولید کاغذ مورد نیاز کتاب های درسی

برگزاری مراسم خودکفایی در تولید کاغذ مورد نیاز کتاب های درسی

به گزارش دکور پرداز، مراسم خودکفایی در تولید کاغذ مورد نیاز کتاب های درسی کشور، در مازندران شروع شد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، در این مراسم محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرشاد مهدی پور معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ، سیدمحمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ، میثم نیلی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مجمع ناشران انقلاب اسلامی، یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ، محمدمهدی سموعی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ، مدیرعامل هلدینگ بانک ملی، علی پور نماینده قائم شهر، زارع نماینده ساری، بابایی کارنامی نماینده مجلس، ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و رسانه های داخلی، کمال علیپور نماینده جویبار، سوادکوه و قائمشهر، منصورعلی زارعی نماینده ساری، بابایی کارنامی نماینده ساری، علی رمضانی مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران، محمدعلی مرادیان مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتابخوانی، جانعلی پور مدیر کل مطالعات و کتابخوانی، مهدی رمضانی چابک مدیرکل استان ها و تعدادی از اهالی فرهنگ حضور دارند.


چوب و کاغذ مازندران تا مرز فروپاشی رفته بود
سیدمحمود حسینی پور استاندار مازندران در این مراسم اظهار داشت: ضروری است از خانواده شهدا و جانبازان، ایثارگران و همه کسانی که سبب شدند در امنیت بتوانیم خودکفایی تولید کاغذ مورد نیاز چاپ کتب درسی را جشن بگیریم تقدیر نماییم.

او اضافه کرد: در سال هایی به واردات کاغذ توجه شده بود حتی از ارز دولتی برای واردات کاغذ خرج و به صورت کامل ریشه تولید کاغذ داخلی زده شده بود. زمانیکه دولت کاغذ را به لیست کالاهای ضروری اضافه کرد سودجویان آغاز به احتکار کاغذ کردند.

استاندار مازندران بیان نمود: برپایه سیاست حل مسائل کشور که در دولت وجود دارد این مسأله هم حل شد، زمانیکه دولت کار را تحویل گرفت چوب و کاغذ مازندران تا مرز فروپاشی رفته بود ولی امروز با اقدامات دولت کار به جایی رسید که همگان شاهد آن هستند.

همینطور در حاشیه این مراسم از امید نیک نژاد مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران توسط محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر گردید.


این خبر بروزرسانی می شود.1402/09/10
12:31:18
0.0 / 5
244
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد