دکورپرداز
دکور پرداز
مدیرعامل بانك صادرات ایران:

مدرسه سازی زیرساخت تقویت اقتصاد درون زا و مقاومتی است

مدرسه سازی زیرساخت تقویت اقتصاد درون زا و مقاومتی است

مدیرعامل بانك صادرات ایران اظهار داشت: زیرساخت مورد نیاز برای پیشرفت در اقتصاد مقاومتی، افزایش ثروت و تقویت اقتصاد درونزا، از مدرسه و آموزش شكل می گیرد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از بانک صادرات، حجت اله صیدی در مراسم کلنگ زنی راه اندازی دبیرستان ۱۲ کلاسه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روستای خیرآباد نسیم شهر که با حضور سردار احمد ذوالقدر، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران، حسن نوروزی، نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس، تعدادی از مدیران ارشد بانک و آموزش و پرورش و سایر مقامات محلی برگزار شد، با بیان این مطلب، هفته بسیج را تبریک گفت و اضافه کرد: اگر توانسته ایم در کشور کاری انجام دهیم، به علت اقداماتی بوده که سپاه پاسداران و نیروهای مسلح در درون و بیرون مرزها برای حفظ امنیت کشور انجام داده اند. وی با گرامیداشت یاد ایثارگری های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: عزتی که پس از انقلاب اسلامی در کشور به وجود آمده و ایران اسلامی توانسته از گردنه های مهمی عبور کند، به علت زحمات بزرگانی بوده که در عرصه امنیت و همینطور در رشد و بالندگی زیرساخت های کشور نقش ایفا کرده اند. صیدی ضمن اشاره به فرمان تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفین توسط امام خمینی (ره)، اظهار نمود: با گذشت بیشتر از ۴۰ سال از آن فرمان، امروز می توان دید که آن ابتکار چه نتایج و برکات ارزشمندی برای مردم و کشور داشته است. وی ابراز امیدواری کرد که این مدرسه تا مرداد سال ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد و دانش آموزان این منطقه از مکتب حاج قاسم سلیمانی بهره ها بگیرند.

در این مراسم، سردار احمد ذوالقدر هم ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه مدرسه و تحصیل علم، اظهار داشت: جبهه جنگ در شرایط فعلی جای خویش را به جبهه مقابله با محرومیت داده و اگر امروز کار درستی در راه اندازی مدارس در مناطق محروم انجام دهیم، نسل پس از آن استفاده مطلوبی در جهت پیشرفت کشور خواهند کرد. برپایه این گزارش، کلنگ راه اندازی دبیرستان ۱۲ کلاسه پسرانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همت مجمع خیرین مدرسه ساز بانک صادرات ایران و با همکاری بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در زمینی به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع و ۱۰۰۰ متر مربع زیربنا در دو طبقه در روستای خیرآباد نسیم شهر در حاشیه شهرستان بهارستان به زمین زده شد. این پروژه چهل و هفتمین پروژه مدرسه سازی و سیصد و چهل و چهارمین پروژه عمرانی ستاد خیرین مدرسه ساز بانک صادرات ایران است.1399/09/06
19:17:44
5.0 / 5
1317
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد