دکورپرداز
دکور پرداز
پیش بینی عجیب سردبیر كوین دسك

بیت كوین شاید یك میلیون دلار شود!

بیت كوین شاید یك میلیون دلار شود!

دکور پرداز: سردبیر کوین دسک بیت کوین را یک دارایی فوق العاده جذاب برای نگهداری دانست.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، در صورتیکه تعدادی از کارشناسان بازارهای مالی معتقدند ارزش بیت کوین همین حالا هم بسیار بالاتر از چیزی است که باید باشد، سردبیر کوین دسک معتقد می باشد که احتمال رسیدن قیمت هر واحد بیت کوین به هزار دلار طی پنج سال آینده دور از ذهن نیست. وی در مصاحبه با یاهو فاینانس با اشاره به محدود بودن تعداد بیت کوین های قابل استخراج اظهار داشت: بیت کوین یک کالای محدود است و باتوجه به تقاضای بالای آن تابع اصل کمیابی است.
سردبیر کوین دسک، بیت کوین را یک دارایی فوق العاده جذاب برای نگهداری دانست که یک روز به ارزش یک میلیون دلار می رسد و اضافه کرد: هلوینگ بعدی در سال ۲۰۲۴ اتفاق می افتد و در آن زمان یک جهش قیمتی بسیار بزرگ در بیت کوین خواهیم داشت. (هلوینگ به یکی از شروط برنامه نویسی شده بیت کوین اشاره دارد که طی آن هر چهار سال یکبار پاداش استخراج بیت کوین نصف مقدار قبل می شود و این میزان فعلا ۶.۲۵ واحد بیت کوین است. )
ارزش بازار بیت کوین بعنوان بزرگ ترین ارز دیجیتالی جهان هم اکنون چیزی در حدود یک تریلیون دلار است که نسبت به سال قبل حدودا دو برابر شده است. ارزش بازار بیت کوین بیشتر از ارزش بازار شرکت های مشهوری همچون فیسبوک، تسلا و علی بابا است. خیلی از همین شرکت های بزرگ وارد بازار بیت کوین شده اند و همین شرکت تسلا حدود ۲.۵ میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد. بانکهای بزرگ نیز همچون جی پی مورگان و گلدمن ساکس با الهام گرفتن از رمزارزها به دنبال توسعه رمزارزهای مخصوص به خود هستند.
با این وجود تعدادی از منتقدان رمزارزها هنوز معتقدند که رمزارزها یک حباب بزرگ هستند. مایک نووگراتس، سرمایه گذار مشهور پیش تر رمزارزها را یک بازی پانزی دانسته بود که اختتام خوشی در انتظار آنها و سرمایه گذارانشان نخواهد بود.
منبع:

1400/02/18
23:02:08
0.0 / 5
1337
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد