دکورپرداز
دکور پرداز
نوبخت:

با منابع مالی مورد درخواست كشتی موافقت شد

با منابع مالی مورد درخواست كشتی موافقت شد

به گزارش دکور پرداز رئیس سازمان برنامه ریزی و بودجه اظهار داشت: با منابع مالی مورد درخواست کشتی موافقت شد تا شاهد شکوفایی استعداد و خرسندی مردم از کسب مدال باشیم.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، محمد باقر نوبخت بعد از بازدید از اردوی کشتی فرنگی بیان نمود: برای افتخار آفرینی در ورزش ایران بخصوص در کشتی دو اقدام حداقل لازم است. یکی برنامه ریزی و دیگری پشتیبانی مالی و بودجه ای است. برادرانم سلطانی فر و صالحی امیری برنامه ریزی می کنند و دولت از مسیر سازمان برنامه ریزی و بودجه آنها را پشتیبانی می کند.
او افزود: فدراسیون کشتی اقدام ارزشمندی در ساخت و تجهیز سالن های این رشته انجام داد و این بازدید برای تکمیل پشتیبانی بودجه ای بود. به جهت اینکه جوانان مستعد ایرانی بتوانند در عرصه های جهانی موفق شوند، منابع مالی مورد درخواست موافق شد تا شاهد نوعی شکوفایی استعدادها و خرسندی مردم از مدال آوری ورزشکاران باشیم.
نوبخت هم چنین اظهار داشت: کشتی نمادی از ورزش و رشته ای است که ایران در جهان به آن می بالد و توجه به این رشته اهمیت دارد. در دیدار با روسا عدالت در همه رشته ها باید صورت گیرد. عدالت به معنای مساوات نیست بلکه ظرفیت کشتی و فوتبال باید مورد توجه قرار بگیرد ولی به همه رشته ها توجه داریم.
منبع:

1400/03/03
21:18:20
0.0 / 5
1025
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد