دکورپرداز
دکور پرداز
تا نیمه تیرماه

مهلت عرضه اظهارنامه صاحبان مشاغل و خریداران سكه تمدید گردید

مهلت عرضه اظهارنامه صاحبان مشاغل و خریداران سكه تمدید گردید

به گزارش دکور پرداز رئیس کل سازمان امورمالیاتی کشور، از  تمدید مهلت عرضه اظهارنامه مالیاتی و ارسال فرم تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیات های مستقیم تا ۱۵ تیرماه اطلاع داد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، امیدعلی پارسا، اظهار نمود: تمدید مهلت عرضه اظهارنامه صاحبان مشاغل تا ۱۵ تیرماه، بنا به درخواست اتاق اصناف ایران و تصویب ستاد ملی مدیریت کرونا، صورت گرفته است.
وی ضمن اشاره به مشکلات و شرایط خاص ناشی از شیوع کرونا در کشور، اظهار داشت: صاحبان مشاغل تا ۱۵ تیرماه فرصت دارند ضمن رفتن به سایت سازمان امورمالیاتی کشور به نشانی www.intamedia.ir نسبت به عرضه اظهارنامه مالیاتی و یا ارسال فرم تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیات های مستقیم اقدام نمایند و از تسهیلات و معافیت های قانونی بهره مند شوند.
بر این اساس، کلیه خریداران حقیقی سکه از بانک مرکزی پارسال هم که تا آخر امروز برای پرداخت مالیات فرصت داشتند، این مهلت برای آنها هم تا ۱۵ تیر ماه تمدید شده است.
گفتنی است، خریداران سکه از بانک مرکزی از سال ۱۳۹۷ مشمول پرداخت مالیات هستند و اگر مالیات خویش را تا مهلت تعیین شده نپردازند، به مالیات متعلقه آنها به ازای هر ماه دیرکرد معادل ۲.۵ درصد جریمه اضافه می شود.1400/03/31
23:21:04
0.0 / 5
1071
تگها: سازمان
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد