دکورپرداز
دکور پرداز
با سپرده گذاری قابل دریافت است؛

جزییات وام های جدید مسكن برای سطوح درآمدی مختلف

جزییات وام های جدید مسكن برای سطوح درآمدی مختلف

بانک تخصصی بخش مسکن طرح های جدید وام مسکن از محل انواع سپرده گذاری را اعلام نمود.به گزارش دکور پرداز به نقل از بانک عامل بخش مسکن، این بانک مبادرت به طراحی سبد متنوعی از طرح های ویژه سپرده گذاری شامل ۸ طرح ویژه کرده است که مشتریان و متقاضیان می توانند متناسب با شرایط و هدفی که از سپرده گذاری دارند مبادرت به انتخاب یک یا چند مورد از این طرح ها برای سپرده گذاری کنند.
۱. برمبنای قوانین و مقررات در نظر گرفته شده دراین زمینه، در طرح نخست، حداقل موجودی برای افتتاح حساب مبلغ ۳۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. همین طور مدت زمان انتظار برای دریافت این تسهیلات با موجودی ۳۰ میلیون تومانی حداقل ۵ ماه تعیین شده است. در قالب این طرح متقاضیان و سپرده گذاران می توانند پس از طی دوره انتظار مذکور تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایند.
۲. در طرح دوم، متقاضیان می توانند بعد از افتتاح حساب با حداقل واریزی ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان با حداقل مدت انتظار ۳ سال تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایند. این طرح به ویژه برای متقاضیانی که در ماه امکان پس انداز با مبالغ بالا را ندارند، مناسب می باشد. نرخ سود این تسهیلات ۱۵ درصد می باشد.
۳. در طرح سوم بانک عامل بخش مسکن نیز همین شرایط برای مشتریان و متقاضیان در نظر گرفته شده است و افراد می توانند در قالب این طرح تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایند. متقاضیان بعد از مراجعه به شعب بانک و بررسی شرایط آنها درباب این که افتتاح کدامیک از حساب ها متناسب با شرایط آنها است از طرف کارکنان بانک راهنمایی خواهند شد. نرخ سود این تسهیلات نیز ۱۷ درصد در نظر گرفته شده است.
۴. در طرح دیگر، با حداقل موجودی ۱۰ میلیون تومانی و مدت بازپرداخت ۱۲ ماهه با نرخ سود ۱۸ درصد به متقاضیان تسهیلات پرداخت می شود. سقف تسهیلات فردی در این طرح معادل ۱۰۰ درصد خالص دریافتی تا ۱۰ میلیون تومان برای پرسنل شرکتها در نظر گرفته شده است. این طرح برای پرداخت تسهیلات به کارکنان و کارمندان شرکت هایی که مبادرت به پرداخت حقوق کارکنان خود از مسیر بانک تخصصی بخش مسکن می کنند در نظر گرفته شده است. سقف این تسهیلات برای مدیران شرکت تا ۲۰ میلیون تومان و برای مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره تا ۳۰ میلیون تومان قابل افزایش است.
۵. در طرح دیگر، بانک معادل سقف تسهیلات اوراق، تسهیلات بدون سپرده با مدت زمان بازپرداخت ۶۰ ماهه و نرخ سود ۱۸ درصد پرداخت می کند. مجموع تسهیلات پرداختی از محل اوراق و بدون سپرده نمی تواند از سقف تسهیلات مصوب بانک مرکزی تجاوز کند.

1400/04/06
10:56:03
0.0 / 5
1087
تگها: پرده , طراحی , مبل
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد