دکورپرداز
دکور پرداز

ورود ثروتمندان به بازار رمزارزها

ورود ثروتمندان به بازار رمزارزها

با عنایت به نتایج کرونایی بر کسب و کارها و افزایش نرخ تورم در کشورهای مختلف، خانوارهای ثروتمند به دنبال راهی برای یک سرمایه گذاری سودآور هستند و ارزهای دیجیتال بخصوص بعد از ریزشهای اخیر در نظر خیلی از آنها جذابیت بیشتری پیدا کرده است.


به گزارش دکور پرداز به نقل از بلومبرگ، نتایج یک نظرسنجی صورت گرفته توسط بانک گلدمن ساکس از ۱۵۰ خانواده ثروتمند در سرتاسر جهان نشان داده است که بیشتر از نیمی از آنها خویش را آماده سرمایه گذاری در بازار رمزارزها می کنند. ۱۵ درصد این خانواده ها هم اعلام نموده اند همین حالا هم در بازار حضور دارند.
با عنایت به نتایج کرونایی بر روی کسب و کارها و افزایش تورم در کشورهای مختلف، خانوارهای ثروتمند به دنبال راهی برای یک سرمایه گذاری سودآور هستند و ارزهای دیجیتال بخصوص بعد از ریزش های اخیر در نظر خیلی از آنها جذابیت بیشتری پیدا کرده است.
مینا فلین- کارشناس بخش مدیریت ثروت در بانک گلدمن ساکس- اظهار داشت: بیشتر خانواده ها می خواهند با ما در مورد قابلیت های بلاک چین و رمزارزها صحبت کنند. بعضی از آنها بر عقیده هستند که بلاک چین هم روزی مانند اینترنت به یک فناوری حساس و جدایی ناپذیر از زندگی افراد تبدیل خواهد شد.
بیت کوین بعنوان محبوب ترین ارز دیجیتالی بیشتر از ۵۰ درصد نسبت به قله قیمتی خود در اواسط ماه آوریل ریزش کرده اما به نسبت قیمت خود در سال قبل هنوز ۲۳۰ درصد بالاتر قرار دارد.
تخمین زده می شود که خانواده های ثروتمند در جهان چیزی حدود ۶ تریلیون دلار ثروت در اختیار داشته باشند که این مبلغ بیشتر از چهار برابر کل ارزش فعلی بازار است و ورود حتی بخشی از سرمایه آنها به بازار می تواند سبب تغییرات جدی در قیمت آنها شود. با این وجود بخشی از ثروتمندان به وضوح اعلام نموده اند تمایلی به سرمایه گذاری در بازار رمزارزها ندارند.
بعد از صعود کم سابقه رمزارزها در ابتدای سالجاری، برخی از افراد فعال در بازار به جرگه میلیاردرها در جهان پیوستند اما هنوز معلوم نیست چه تعداد از آنها در بازار باقی مانده اند.
منبع:

1400/04/31
23:05:59
0.0 / 5
1220
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد