دکورپرداز
دکور پرداز
در پایان معاملات امروز رقم خورد؛

میانگین نرخ دلار در بازار متشکل ارزی به 26 هزار و 204 تومان رسید

میانگین نرخ دلار در بازار متشکل ارزی به 26 هزار و 204 تومان رسید

به گزارش دکور پرداز مدیر ارتباطات بازار متشکل ارزی ایران اظهار داشت: متوسط نرخ اسکناس دلار در بازار متشکل ارزی ایران در معاملات امروز ۲۲ شهریور ۲۶ هزار و ۲۰۴ و یورو ۳۱ هزار و ۷۹ تومان بود.مهدی گوهررستمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره معاملات نقدی ارز در بازار متشکل ارزی ایران در روز دوشنبه ۲۲ شهریور اظهار نمود: نماد معاملاتی دلار، ابتدای جلسه معاملاتی امروز را با نرخ ۲۶ هزار و ۵۰۱ تومان آغاز کرد و در انتهای ساعت معاملاتی به نرخ ۲۶ هزار و ۳۱۳ تومان رسید.
مدیر ارتباطات بازار متشکل ارزی ایران افزود: بررسی معاملات اسکناس دلار درخلال کارگزاران بازار متشکل ارزی ایران در روز معاملاتی جاری، به ما میانگین وزنی ۲۶ هزار و ۲۰۴ تومان را می دهد که این نرخ میانگین روزانه، ۱.۴۱ درصد کاهش را نسبت به یکشنبه (۲۱ شهریورماه) نشان داده است.
گوهررستمی خاطرنشان کرد: نماد معاملاتی یورو هم که کار خویش را در ابتدای جلسه معاملاتی امروز با نرخ ۳۱ هزار و ۲۵۰ تومان آغاز کرده بود در انتها ساعت معاملات به نرخ ۳۱ هزار و ۳۷۸ تومان رسید.
کارشناس اقتصادی تصریح کرد: برآیند معاملات اسکناس یورو درخلال کارگزاران بازار متشکل ارزی ایران به ما میانگین موزون ۳۱ هزار و ۷۹ تومان را می دهد که این نرخ میانگین روزانه، ۷۹ صدم درصد کاهش را نسبت به روز معاملاتی روز گذشته (یکشنبه ۲۱ شهریورماه) نشان داده است.
مقام مسئول بازار متشکل ارزی اظهار داشت: در جلسه معاملات امروز بازار متشکل ارزی ایران، پایین ترین نرخ معاملاتی اسکناس دلار، ۲۶ هزار و ۱۶۱ تومان و بالاترین نرخ معامله شده دلار، ۲۶ هزار و ۵۰۱ تومان بوده است.
وی تاکید کرد: برای نماد معاملاتی یورو هم پایین ترین و بالاترین نرخ کشف و معامله شده به ترتیب ۳۰ هزار و ۸۵۳ تومان و ۳۱ هزار و ۳۷۸ تومان بود.
مهدی گوهررستمی در انتها خاطرنشان کرد: در جلسه معاملاتی امروز بازار متشکل ارز ایران، حجم معادلات دلار درخلال کارگزاران این بازار، ۸ میلیون و ۱۹ هزار و ۳۰۰ دلار و حجم معاملات اسکناس یورو ۵۷۳ هزار و ۱۰۰ یورو بوده است.


منبع:

1400/06/23
10:34:35
0.0 / 5
1035
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد