دکورپرداز
دکور پرداز

اخطار نسبت به سقوط شدید قیمت بیت کوین!

اخطار نسبت به سقوط شدید قیمت بیت کوین!

به گزارش دکور پرداز بزرگ ترین ریزش قیمت بیت کوین در ارتباط با رسیدن قیمت آن از ۲۰ هزار و ۸۹ دلار به ۱۱۱۱ دلار بود. این رمز در هر دو سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ هم در مقاطعی ریزش های ۶۱ درصدی و ۵۴ درصدی را تجربه نمود و چرخه خرسی ۲۰۲۱ می تواند قیمت آنرا به چیزی حدود ۱۲ هزار تا ۱۵ هزار دلار برساند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از کوین تلگراف، صندوق پوشش ریسک پنترا کپیتال در یادداشتی به معامله گران اخطار منتظر ریزش بسیار شدید قیمت بیت کوین بعد از آخر چرخه صعودی فعلی باشند تا جایی که مدل سازی های صورت گرفته توسط این موسسه نشان داده است ارزش بیت کوین امکان دارد در این مرحله تا ۸۰درصد ریزش کند. ریزش ۸۰ درصدی بیت کوین برای این رمز خیلی دور از دسترس نیست و بررسی های تاریخی هم نشان داده است قیمت بیت کوین در سالهای ۲۰۱۳، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ هم چنین سقوط هایی را تجربه کرده است.
بزرگ ترین ریزش قیمت بیت کوین در ارتباط با رسیدن قیمت ان از ۲۰ هزار و ۸۹ دلار به ۱۱۱۱ دلار بود. این رمز در هر دو سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ هم در مقاطعی ریزش های ۶۱ درصدی و ۵۴ درصدی را تجربه نمود و چرخه خرسی ۲۰۲۱ می تواند قیمت آنرا به چیزی حدود ۱۲ هزار تا ۱۵ هزار دلار برساند.
دن مورهد- مدیر موسسه پنترا کپیتال- اظهار داشت: چرخه های ریزشی همیشه در بازار هستند و در آینده هم اتفاق خواهند افتاد. قرار نیست یک روند صعودی تا ابد ادامه داشته باشد همان گونه که قرار نیست قیمت ها تا همیشه روز به روز بیشتر ریزش کنند.
قیمت بیت کوین در اوایل سالجاری میلادی هم به بالای ۶۰ هزار دلار رسید اما بعد از آن و با اخبار منفی مداوم از سوی چین قیمت ها به شدت ریزشی شد تا جایی که بیت کوین نصف ارزش خویش را از دست داد.
شمار دیگری از تحلیل گران بازار نظر کاملا متفاوتی دارند و معتقدند باید منتظر بیت کوین ۱۰۰ هزار دلاری بود. این گروه تایید ضمنی معاملات رمزارزها در آمریکا و کاهش شدید بیت کوین های قابل استخراج را از علل اصلی استدلال خود عنوان می کنند. روند قیمتی بیت کوین از آنجایی اهمیت دارد که این رمزارز با در اختیار داشتن حدود ۴۶ درصد از کل سهم ارزش بازار ارزهای دیجیتالی، بخصوص در ماه های اخیر به تعیین کننده ترین عامل مسیر حرکت بازار تبدیل گشته است.1400/08/02
12:49:59
0.0 / 5
1122
تگها: بازار , دلار , قیمت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد