دکورپرداز
دکور پرداز

بورس هفته را پر نوسان به انتها برد

بورس هفته را پر نوسان به انتها برد

دکور پرداز: بازار سرمایه امروز پر نوسان بود، بطوریکه شاخص کل بورس در ساعات ابتدایی معاملات توانست تا یک میلیون و 413 هزار واحد افزایش یابد اما در ساعات میانی و پایانی روندی نزولی به خود گرفت و در رقم یک میلیون و 410 هزار واحد ایستاد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۲۱۵۵ واحد افزایش در رقم یک میلیون و ۴۱۰ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۲۸۰۵ واحد افزوده شد و به رقم ۳۸۶ هزار و ۷۵۵ واحد رسید.
معامله گران این بازار ۴۸۷ هزار معامله به ارزش ۴۲ هزار و ۲۶۶ میلیاردریال انجام دادند.
۲۴۲ نماد بورسی مثبت و ۱۳۶ نماد منفی بودند که از میان آنها پتروشیمی فناوران، سرمایه گذاری تامین اجتماعی و پتروشیمی پردیس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، توسعه معادن و فلزات و ملی صنایع مس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.
در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس هم با ۹ واحد کاهش در رقم ۲۰ هزار و ۲۴۳ واحد ایستاد.
معامله گران این بازار ۲۴۶ هزار معامله به ارزش ۲۸ هزار و ۵۱۵ میلیاردریال انجام دادند.
۱۶۵ نماد فرابورسی مثبت و ۸۰ نماد منفی بودند که از میان آنها بیمه پاسارگاد و پتروشیمی زاگرس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی فرابورس ایران، بیمه کوثر، پالایش نفت لاوان و صنایع پتروشیمی تخت جمشید نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.
منبع:

1400/08/26
23:13:01
0.0 / 5
957
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد