دکورپرداز
دکور پرداز

امروز آخرین فرصت ثبت نام وام ودیعه مسکن

امروز آخرین فرصت ثبت نام وام ودیعه مسکن

به گزارش دکور پرداز امروز آخرین فرصت متقاضیان برای ثبت نام در سامانه tem.mrud.ir برای دریافت کمک ودیعه مسکن می باشد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، دولت در جهت پشتیبانی از مستاجران از سال قبل تصویب کرد تا به آنها وام ودیعه پرداخت گردد که سال گذشته مبلغ این وام در تهران ۵۰ میلیون تومان، در شهرهای بزرگ ۳۰ میلیون تومان و در سایر شهرها ۱۵ میلیون تومان بود، اما برای سال جاری افزوده شد و سقف وام ودیعه مسکن در تهران از ۵۰ به ۷۰ میلیون تومان و در دیگر کلانشهرها و سایر شهرها هم به ترتیب ۴۰ و ۲۵ میلیون تومان شد.
در این بین، مشمولان این وام که شامل کارگران و حقوق بگیران ثابت با اولویت ازدواج های جدید و خانواده های ۵ نفره، مشمولان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی در کنار زنان سرپرست خانوار، زنان مجرد بالای ۳۵ سال و خودسرپرست می شود.
ثبت نام وام ودیعه مسکن هم از ۲۶ خرداد شروع شده است و همه مستأجران حائز شرایط دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن که در سامانه tem.mrud.ir ثبت نام کرده اند حالا یا منتظر پاسخ استعلام خود هستند با به سیستم بانکی معرفی شده اند.
متقاضیان همینطور باید دارای اجاره نامه رسمی یا اجاره نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کد رهگیری باشند.
در این بین، برپایه آخرین اعلام وزارت اقتصاد تا نیمه اول مهرماه سالجاری بانکها و موسسات اعتباری دولتی و خصوصی حدود ۶۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ودیعه مسکن به ۲۶۷ هزار و ۱۶۷ نفر متقاضی پرداخت کرده اند.1400/09/30
22:30:56
0.0 / 5
993
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد