دکورپرداز
دکور پرداز

چه بر سر سجام آمد!؟

چه بر سر سجام آمد!؟

به گزارش دکور پرداز آخرین آمارها نشان داده است که تعداد افرادی که در آذرماه در سامانه سجام ثبت نام کرده اند و احراز هویت شده اند نسبت به آبان ماه کاسته شده است.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، در آذرماه سالجاری، تعداد ۶۰ هزار و۲۶ ثبت نام از جانب سرمایه گذاران حاضر در بازار سرمایه در سامانه «سجام» صورت گرفته و تعداد احراز هویت شده ها هم ۷۹ هزار و ۱۳۸ مورد بوده است. آماری که از کاهش میزان ثبت نام و احراز هویت نسبت به آبان ماه حکایت دارد. چون که در آبان ماه ۷۹ هزار و ۱۳۸ نفر در سامانه سجام ثبت نام و ۱۰۱ هزار و ۷۱۶ نفر هم احراز هویت شدند.
بر این اساس میزان ثبت نامی ها در آذرماه نسبت به آبان ماه ۲۴.۱۵ درصد و میزان احراز هویت شده ها هم در آذرماه نسبت به آبان ماه، ۲۱.۹۴ درصد کاهش داشته است.

مردم پنج استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان و کردستان با ۱۴۵۰۱، ۴۷۳۱، ۳۲۹۲، ۳۲۴۳ و ۲۷۱۱ ثبت نام در صدر استانهای سجامی شده قرار گرفته اند در حالیکه انتهای این فهرست از پنج استان خراسان جنوبی با ۳۲۳، ایلام با ۳۸۱، چهارمحال و بختیاری با ۳۸۸، بوشهر با ۴۱۳ و اردبیل با ۴۱۷ ثبت نام تشکیل شده است.
سامانه سجام «سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان»، برای الکترونیکی کردن و خودکار کردن فرایند جمع آوری و مدیریت اطلاعات مشتریان است و عملیاتی شدن این سامانه سبب افزایش دقت، سرعت و بهره وری در زمینه جمع آوری اطلاعات و عرضه خدمات عمومی و مهم تر از همه، یکپارچگی سامانه های اطلاعاتی شده است.1400/10/07
11:20:09
0.0 / 5
1019
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد