دکورپرداز
دکور پرداز

درخواست نماینده بابل برای اختصاص یک درصدی درآمدهای نفت به استانهای شمالی

درخواست نماینده بابل برای اختصاص یک درصدی درآمدهای نفت به استانهای شمالی

به گزارش دکور پرداز نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی خواهان تخصیص ۴ درصد از درآمدهای نفت به استانهای دارای منابع نفتی شد که یک درصد از آن به استانهای شمالی اختصاص پیدا کند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، مهدی سعادتی بیشه سری در جلسه علنی امرزو (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تشکر از دولت سیزدهم خواهان تسریع در مسافرت رئیس جمهور به استان مازندران شد و اظهار نمود: تعامل و ارتباطات جدیدی با دنیا و کشورهای همسایه بوجود آمده و با عنایت به برنامه های قوی که در مذاکرات وجود دارد و اقدامات دولت انقلابی، وزارت امور خارجه و دکتر باقری خیالمان راحت است که بوی خیانت، نفوذ و وابستگی نمی دهند. دنیا هم بداند که در این مقطع از انقلاب بزرگ و بی نظیر، مردم و همه قوا با تمام توان پشت سر ولی امر مسلمین جهان ایستاده اند و مطیع امر رهبری هستند و ملت امیدوار به آینده است و مصمم در ادامه راه مکتب سلیمانی بوده و همینطور حامی ریشه کن کردن مافیاها و مبارزه با بی عدالتی و اشرافی گری می باشند و در مقابل فشار دشمن در صحنه خواهند بود.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در رابطه مشکلات استان و حوزه انتخابیه اش اظهار داشت: از رئیس مجلس و رئیس کمیسیون تلفیق درخواست دارم با عنایت به عقب ماندگی هایی که استان مازندران و استانهای شمالی دارند و بیشتر از ۳۰ امضا از نمایندگان استانهای شمالی جمع شده است، درآمدهای نفت به استان هایی که دارای منابع نفتی هستند به ۴ درصد افزایش یابد که یک درصد آن به استانهای شمالی اختصاص داده شود.
سعادتی در مورد تسریع در برقراری پروژه های آبرسانی استان شد و اظهار داشت: رئیس بنیاد مسکن کشور پروژه های مهم فاضلاب که از تعهدات سفر می باشد سریع تر اجرایی کند.
او همینطور خواهان تاسیس سازمان برنج شد که وزارت جهاد کشاورزی باید به آن توجه کند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: شهر بابل ۱۹۰ تالاب دارد که مبحث گردشگری و ساماندهی آنها بسیار مهم می باشد.
او همینطور خواهان اجرایی کردن قانون ایثارگران توسط همه وزارت خانه ها شد و اظهار داشت: در بودجه به قشرهای محروم توجه گردد و مبحث بانوان برای ما مهم بوده و در بحث فرزندآوری باید به این قشر از جامعه توجه ویژه شود.1400/10/22
22:52:00
0.0 / 5
950
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد