دکورپرداز
دکور پرداز
دبیر شورای عالی مناطق آزاد كشور در قشم:

تکمیل پل خلیج فارس ۳۰۰ میلیون یورو اعتبار نیاز دارد

تکمیل پل خلیج فارس ۳۰۰ میلیون یورو اعتبار نیاز دارد

هرمزگان دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور اظهار داشت: برای تکمیل پل خلیج فارس ۳۰۰ میلیون یورو اعتبار نیاز است.


سعید محمد بامداد امروز (۲۳ دی ماه) در بازدید از پل خلیج فارس، اضافه کرد: این پروژه برای تکمیل ۳۰۰ میلیون یورو نیاز دارد که اگر در سه سال سالی ۱۰۰ میلیون یورو تامین گردد ارزوی مردم محقق خواهد شد.
وی افزود: طبق برنامه ریزی ها اگر در بودجه ۱۴۰۱، ۱۰۰ میلیون دلار تهاتر نفت برای راه اندازی پل خلیج فارس لحاظ شود در سال اینده این پروژه با پیمانکار ایرانی فعال خواهد شد و ظرف ۳ سال به بهره برداری خواهد رسید.
محمد تأمین آب آشامیدنی پایدار را یکی دیگر از آرزوهای جزیره نشینان دانست و اضافه کرد: در صورت خرید تضمینی ۲۰ هزار متر مکعب آب از آب شیرین کن های خصوصی جزیره این آرزو هم محقق خواهد شد و برای اجرایی کردن این دو مطالبه به کمک نمایندگان و استاندار هرمزگان در دریافت مصوبات نیاز داریم.
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی دریافت مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر حقوق را مغایر قانون و شاکله مناطق آزاد دانست و اظهار داشت: در صورت اجرا نشدن معافیت های مالیاتی سرمایه های موجود در این مناطق به سمت کشورهای همسایه کوچ خواهد نمود.
وی افزود: ما نباید با ایجاد شوک اقتصادی سرمایه گذاران را گرفتار دردسر نماییم و درحال پیگیری برای لغو و تعدیل قانون مالیات بر ارزش افزوده ومالیات بر حقوق در مناطق آزاد هستیم.
محمد تصریح کرد: هرگونه قانون مالیاتی در مناطق آزاد باید منطبق بر روح و قانون شکل گیری مناطق آزاد باشد چونکه سرمایه گذاران به امید این وعده ها به مناطق آزاد آمده اند.1400/10/24
12:07:26
0.0 / 5
931
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد