دکورپرداز
دکور پرداز
یوسفی:

مسئولان با اقدامات عملی مانع از فشار بیشتر به مردم در زمینه بورس شوند

مسئولان با اقدامات عملی مانع از فشار بیشتر به مردم در زمینه بورس شوند

به گزارش دکور پرداز نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باتوجه به بورس و مشکلاتی که در آن به وجود آمده از مسئولان انتظار اقدام عملی در این بازار داریم تا بیشتر از این فشار به مردم نیاید.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، مجتبی یوسفی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: اظهارنامه مالیاتی برای تعدادی از مطبوعات، رسانه ها و روزنامه ها بدون اطلاع قبلی صادر گردیده است. با توجه به این که باید از قبل اطلاع رسانی می شد و باتوجه به شرایط بد اقتصادی بیشتر از این نباید موجب فشار به نشریات نشویم.
وی ضمن تشکر از وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد: باتوجه به نگاه به خرید خرما و موضوعات مربوط به آن به سبب خشکسالی که وجود داشت، حدود ۵۰ درصد با کشاورزان بصورت ویژه در استانهای جنوبی، خوزستان، بوشهر و بندرعباس قرارداد آب بها، کود و نهاده های کشاورزی بسته شد. باتوجه به نزول رحمت الهی انتظار داریم وزیر نیرو و وزیر جهاد این قراردادها را اصلاح کنند که بیشتر از این به کشاورزان فشار نیاید.
عضو کمیسیون عمران مجلس یازدهم با اشاره به موضوع گرانی ها اشاره کرد: باید حواسمان باشد ارز ۴۲۰۰ تومانی هنوز حذف نشده نان گران شده است و در بعضی جاها کمبود به وجود آمده و در استانهای جنوبی خصوصاً اهواز سبب ایجاد صف های طولانی شده است.
این عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نوسانات بورس اشاره کرد: باتوجه به بورس و مشکلاتی که در آن به وجود آمده از مسئولان انتظار اقدام عملی در این بازار داریم تا بیشتر از این فشار به بازار بورس و مردم نیاید.
منبع:

1400/11/06
23:17:14
0.0 / 5
969
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد