دکورپرداز
دکور پرداز

سرمایه گذاری 150 میلیارد یورویی اتحادیه اروپا در آفریقا

سرمایه گذاری 150 میلیارد یورویی اتحادیه اروپا در آفریقا

دکور پرداز: کمیسیون اروپا اعلام نمود که اتحادیه اروپا بیش از 150 میلیارد یورو (170 میلیارد دلار) برای سرمایه گذاری در آفریقا در نظر گرفته است. این سرمایه گذاری، نیمی از طرح دروازه جهانی 300 میلیارد یورو اتحادیه اروپا که در ماه دسامبر با هدف تقویت زنجیره های عرضه اروپا و مبارزه با تغییرات اقلیمی در بخش هایی همچون سلامت، انرژی و حمل و نقل افتتاح شد را به عهده خواهد داشت.


به گزارش دکور پرداز به نقل از رویترز، اتحادیه اروپا در راه اندازی صندوق دروازه جهانی در ماه دسامبر اظهار داشت که این پول در قالب کمک های مالی، وام ها یا تضمین های نهادهای اتحادیه اروپا، دولت ها، موسسات مالی اتحادیه اروپا و بانکهای توسعه ملی به وجود خواهد آمد.
یک مقام اتحادیه اروپا اعلام نمود که ۱۵۰ میلیارد دلار می تواند ۲۰ میلیارد دلار در سال باشد که تنها ۶ میلیارد آن از صندوق های اتحادیه اروپا و بقیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا و سرمایه گذاران خصوصی تامین خواهد شد.
ابتکار طرح کمربند و جاده چین در سال ۲۰۱۳ برای افزایش ارتباطات تجاری با سایر نقاط جهان افتتاح شد و هزینه های زیادی را برای گسترش زیرساخت ها در ۱۰ها کشور در سراسر جهان، خصوصاً در آفریقا هزینه کرده است.
منبع:

1400/11/24
11:35:04
0.0 / 5
879
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد