دکورپرداز
دکور پرداز
در سه هفته اخیر

65 هزار نفر وام بدون ضامن گرفتند

65 هزار نفر وام بدون ضامن گرفتند

وزیر امور اقتصادی و دارایی از پرداخت وام خرد بدون ضامن به بیشتر از ۶۵ هزار نفر اطلاع داد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، احسان خاندوزی در صفحه توئیتر خود اعلام نمود که برپایه گزارش بانکهای دولتی طی سه هفته اخیر بیشتر از ۶۵ هزار نفر بدون ضامن وام از وام های خرد بهره برده اند.
او همینطور گفته که در کنار دستورالعمل تشویقی و با همکاری مدیران عامل بانکها با متخلفان هم برخورد شد و تسهیل شرایط وام خرد برمبنای اعتبارسنجی با جدیت ادامه خواهد داشت.
طبق این گزارش، پیش از این وزیر اقتصاد در جهت تکلیف رئیس جمهور به بانکهای دولتی در خصوص تسهیل پرداخت وام های خرد، بانکهای زیرمجموعه وزارت اقتصاد را در مرحله اول مکلف به پرداخت وام های خرد به کارکنان، بازنشستگان و مستمری بگیران بخش دولتی، عمومی و خصوصی بدون دریافت ضامن کرد.
شرایط دریافت دریافت وام های خرد بدون ضامن این گونه است که تا ۵۰ میلیون تومان تنها با نامه کسر از حقوق و برای دریافت وام تا ۱۰۰ میلیون تومان با یک نامه کسر از حقوق همراه با چک یا سفته امکان پذیر است و مشمولان این وام باید به بانکی که حقوق خویش را از آن دریافت می کنند، رجوع کنند.
البته لازم به ذکر است که روند پرداخت وام بدون ضامن مبتنی بر اعتبارسنجی است و رتبه اعتباری افراد در تعیین سفته، چک یا ضامن برای پرداخت وام اثرگذار است.
منبع:

1400/11/26
22:14:46
0.0 / 5
792
تگها: اقتصاد , دولت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد