دکورپرداز
دکور پرداز

سیسکو پیشبینی درآمد سالانه را افزایش داد

سیسکو پیشبینی درآمد سالانه را افزایش داد

به گزارش دکور پرداز شرکت سیسکو سیستمز پیشبینی درآمد کل سال خویش را افزایش داد و انتظار دارد که از قیمت های بالاتر ناشی از کمبود تراشه های جهانی و کاهش نهایی هزینه های لجستیک با کاهش تاخیرهای ارسال، بهره مند شود.


به گزارش دکور پرداز به نقل از رویترز، بعد از آنکه شرکت سیسکو سیستمز از افزایش ۱۵ میلیارد دلاری برنامه بازخرید سهام خود اطلاع داد و نتایج فصلی بهتر از حد انتظار را گزارش کرد، سهام این شرکت در معاملات بلندمدت حدود پنج درصد افزوده شد.
اسکات هرن، مدیر ارشد مالی به تحلیل گران اظهار داشت: ما شاهد پیشرفت هستیم با این وجود، چالش های عرضه ناشی از بیماری همه گیر که بر هزینه ها افزوده است، در نیمه دوم سال مالی هم ادامه خواهد داشت. این شرکت روترها، سوئیچ ها، خدمات امنیتی و محصولات نرم افزاری به فروش می رساند
سیسکو پیش بینی نمود که سود تعدیل شده در سال مالی ۲۰۲۲ بین ۳.۴۱ تا ۳.۴۶ دلار به ازای هر سهم، در مقایسه با پیشبینی قبلی ۳.۳۸ تا ۳.۴۵ دلار رشد کند و انتظار می رود درآمد بین ۵.۵ تا ۶.۵ درصد در مقابل پیشبینی قبلی ۵ تا ۷ درصد رشد کند.
بر مبنای داده ها، درآمد سه ماهه دوم با حدود ۶ درصد افزایش به ۱۲.۷۲ میلیارد دلار رسید که بالاتر از تخمین های ۱۲.۶۵ میلیارد دلاری بود.1400/11/30
11:30:26
0.0 / 5
983
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد