دکورپرداز
دکور پرداز

واریز یارانه ای به ارزش ۷۰۰۰ تومان

واریز یارانه ای به ارزش ۷۰۰۰ تومان

به گزارش دکور پرداز یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی ساعت ۲۴ امروز (شنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود؛ دولت می گوید ارزش این یارانه در حد ۷۰۰۰ تومان است.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، مرحله ای در دیگر از یارانه های نقدی که شروع آن از آذرماه ۱۳۸۹ شروع شده، بار دیگر در بیستم ماه به حساب یارانه بگیران واریز خواهد شد. مبلغ این یارانه در تمام این سال ها ثابت بوده و تغییری نداشته است. این در حالی است که به تازگی رئیس جمهوری اعلام نموده که ارزش یارانه نقدی در گذر زمان به ۷۰۰۰ تومان رسیده است.

حدود ۷۸ میلیون نفر در هر ماه یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی دریافت می کنند که ماهانه حدود ۳۵۰۰ میلیارد تومانی هزینه دارد و باید از محل درآمد هدفمندی یارانه ها تامین گردد.

در کنار آن یارانه معیشتی ناشی از افزایش قیمت بنزین هم از سال ۱۳۹۸ برای بیشتر از ۶۰ میلیون نفر از یارانه بگیران در هر ماه پرداخت می شود که هزینه سالانه آن به بیشتر از ۳۰ هزار میلیارد تومان می رسد.

با وجود اعلام هایی که دولت برای پرداخت هدفمند یارانه داشته و وعده یارانه جدید ۹۰ تا ۱۲۶ هزار تومانی، همچنان روال قبلی پابرجا می باشد و در ادامه، حذف ارز ۴۲۰۰ و منابع ناشی از آن است که می تواند جریان پرداخت یارانه ها را دستخوش تغییر کند.

منبع:

1401/01/20
11:46:13
0.0 / 5
938
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد