دکورپرداز
دکور پرداز

تعداد نصب خودپردازهای بیتکوین رکورد زد

تعداد نصب خودپردازهای بیتکوین رکورد زد

دکور پرداز: طی پنج ماه گذشته از ژانویه تاکنون، نصب خودپردازهای بیتکوین کاهش تدریجی داشته و نسبت به نصب خودپردازهای جدید در دسامبر 2021 به میزان 89.75 درصد کم شده است.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا و به نقل از کریپتو نیوز، نصب و راه اندازی دستگاه های خودپرداز بیتکوین (BTC) در سراسر جهان در طول سال ۲۰۲۲ کاهش شدیدی داشته، بطوریکه در ماه مه تنها نصب ۲۰۲ دستگاه خودپرداز جدید ثبت شده، محدوده ای که آخرین بار در سال ۲۰۱۹ مشاهده شده است.
با این وجود، داده های کوین ای تی ام رادار بازگشت آشکاری را در اعداد نصب نشان میدهد برای اینکه جهان شاهد نصب ۸۱۷ دستگاه خودپرداز بیتکوین در ماه ژوئن بود.
تعدادی از عوامل کلیدی که در کاهش سرعت نصب خودپردازهای کریپتو نقش دارند تنش های ژئوپلیتیکی در سراسر جهان، مقررات نامشخص یا ضد رمزنگاری، اشباع بازار و تاثیرات تجاری به سبب همه گیری مداوم کرونا هستند.
داده ها تایید می کند که ایالات متحده ۸۷.۹ درصد از کل ۳۷هزار و ۸۲۶ دستگاه خودپرداز رمزنگاری در سراسر جهان را دارد و اروپا، بعنوان یک قاره، شبکه ای از ۱۴۱۹ دستگاه خودپرداز را در خود جای داده است که ۳.۸ درصد از تاسیسات خودپرداز جهانی را تشکیل می دهد.
جنسیس کوین، سازنده خودپردازهای کریپتو، جایگاه خودرا بعنوان رهبر از نظر سهم بازار حفظ نموده است و ۴۱ درصد از کل دستگاه های خودپرداز رمزنگاری عملیاتی در سراسر جهان را دارد.
در صورتیکه چالش های دنیای واقعی ممکنست تاثیر لحظه ای بر گسترش فیزیکی بیتکوین بوسیله دستگاه های خودپرداز داشته باشند اما شبکه بیتکوین همچنان به عملکرد بهتر از رکوردهای قبلی خود در ایمن سازی، تمرکززدایی و سرعت بخشیدن به شبکه غیرقابل نفوذ همتا به همتا (P۲P) عمل می کند.
همانطور که کوین تلگراف برمبنای داده های بیتکوین ویژوال گزارش کرد، ظرفیت شبکه لایتنینگ بیتکوین (LN) به بالاترین حد خود یعنی ۳۹۱۵.۷۷۶ بیتکوین رسید که موجب بهبود بیشتر سرعت تراکنش بیتکوین و کاهش هزینه ها در پروتکل لایه دو شد.
منبع:

1401/03/17
11:45:19
0.0 / 5
855
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد