دکورپرداز
دکور پرداز

بالاخره چه تعداد صندوق بانک ملی دزدیده شده است؟

بالاخره چه تعداد صندوق بانک ملی دزدیده شده است؟

دکور پرداز: درحالیکه شعبه دانشگاه بانک ملی مورد سرقت قرار گرفته است، تا حالا آمار و اطلاعات دقیقی از تعداد صندوق های دزدیده شده اعلام نشده و هر بار اعداد متفاوتی دراین زمینه اعلام می شود.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، بتازگی شعبه دانشگاه بانک ملی ایران مورد سرقت قرار گرفته و در پی این مساله برخی از صندوق های اجاره ای این بانک که حاوی اشیا و کالاهای امانتی و گاهی گرانبهای مردم بوده، دزیده شده است.
دراین زمینه، ابتدا گفته هایی عنوان شد که تمام ۱۰۰۰ صندوق موجود در این شعبه از بانک ملی به سرقت رفته است که بانک ملی این مساله را تکذیب و اعلام نمود که در این حادثه فقط ۱۶۸ صندوق لطمه دیده و به سرقت رفته است.
همچنین، این بانک اعلام نموده که در سرقت رخ داده برخی دیگر از صندوق های این شعبه صدمه ای ندیده اند.
اما در ادامه، مونسان_ عضو هیئت مدیره بانک ملی جزییات دیگری از تعداد صندوق به سرقت رفته از شعبه دانشگاه بانک ملی اعلام نمود که با تعدادی که قبل از این از طرف بانک اعلام شده بود، متفاوت می باشد.
این مقام مسئول در بانک ملی گفته که از ۱۰۰۰ صندوق امانات موجود در شعبه دانشگاه بانک ملی، حدود ۱۶۲ صندوق مورد سرقت قرار گرفت.
وی همین طور این را نیز بیان کرده که از ۲۵۰ صندوق امانات که در اختیار مشتریان بوده است، ۱۶۲ صندوق را با دیلم شکسته اند و هر صندوقی که پر بوده را خالی کرده اند.
بنابراین، در شرایطی که سرقت از یک شعبه بانک ملی واکنش های زیادی در پی داشته و مردم را با نگرانی درباره سرمایه و اموال خود مواجه کرده است، تا حالا بطور دقیق معین نیست که چه میزان از صندوق امانات بانک به سرقت رفته است؟
حتی در این راستا، مسئولان بانک ملی ایران تا حالا به سوالات ایسنا درباره جزییات این سرقت پاسخگو نبوده اند.
با این تفاسیر، از آنجائیکه موضوع امنیت بانک به سبب نگهداری از اموال و سرمایه های مردم حائز اهمیت می باشد و سرقت اخیر از یک شعبه بزرگترین بانک کشور نیز افکار عمومی را نسبت به امنیت بانکها حساس کرده، باید مسئولان بانک ملی ضمن اطمینان خاطر به صاحبان صندوق امانات به سرقت رفته درباره پرداخت خسارات وارد شده، اطلاعات و جزییات این سرقت و تعداد دقیق صندوق های دزیده شده را اعلام کنند.
البته، بانک ملی اعلام نموده که با هماهنگی مقامات قضایی و در اسرع وقت نسبت به جبران کامل بهای اموال مسروقه اقدام خواهدنمود اما این که چگونه مقرر است تا نسبت به جزییات محتوای این صندوق ها که فقط مشتری از آن اطلاع دارد، باخبر شوند تا خسارتی متناسب با ارزش محتوای داخل صندوق بدهند، مورد سوال و ابهام است؟
منبع:

1401/03/18
10:20:07
0.0 / 5
875
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد