دکورپرداز
دکور پرداز

حمایت بانک ملی از تولیدکنندگان خوزستانی با هدف تقویت امنیت غذایی

حمایت بانک ملی از تولیدکنندگان خوزستانی با هدف تقویت امنیت غذایی

دکور پرداز: بانک ملی ایران سال قبل در امتداد تقویت امنیت تامین غذا در کشور، مبادرت به پرداخت تسهیلات به شرکت های فعال این صنعت در استان خوزستان کرده است.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، شرکت بهین گوشت حلال اروند در سال قبل مبلغ ۴۰۰ میلیاردریال تسهیلات از این بانک دریافت کرده است. زمینه فعالیت این شرکت، پرواربندی و ذبح دام است.
این بانک همین طور مبلغ ۲۵۰ میلیاردریال تسهیلات به «شرکت صنایع غذایی تک نان جنوب» پرداخت کرده است. این شرکت نیز در حوزه تولید انواع نان صنعتی فعال است. مبلغ ۱۳۰ میلیاردریال نیز به «شرکت تولیدی آرد غنچه اهواز» تسهیلات پرداخت شده است. این شرکت در حوزه تولید آرد فعالیت دارد.
در این راستا «شرکت گلوکزان کرخه» که در حوزه تولید محصولات فرآوری ذرت فعالیت دارد، مبلغ ۱۰۰ میلیاردریال تسهیلات از بانک ملی ایران دریافت کرده است.
همچنین «شرکت عمران صنعت تجارت خلیج فارس» که در حوزه پرورش ماهی فعال است نیز مبلغ ۱۱۳ میلیاردریال از بانک ملی ایران تسهیلات دریافت کرده است.
با توجه به تامین امنیت غذا در کشور، بانک ملی ایران در استانهای مختلف مبادرت به پشتیبانی از تولیدکنندگان این صنعت کرده است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1401/04/05
12:08:56
0.0 / 5
701
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد