دکورپرداز
دکور پرداز

تاکید کمیسیون مشترک مجمع تشخیص بر اصلاح نظام پولی بانکی

تاکید کمیسیون مشترک مجمع تشخیص بر اصلاح نظام پولی بانکی

دکور پرداز: اعضای کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام در بیستمین و دومین جلسه خود، موارد دیگری از سیاست های کلی پیشنهادی برنامه هفتم توسعه را درباب اصلاح ساختار بودجه مورد بحث و بررسی قرار دادند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، در جلسه کمیسیون مشترک که به ریاست محمدباقر ذوالقدر و با حضور برخی اعضای مجمع و نمایندگانی از مجلس، قوه قضاییه و ستاد مشترک نیروهای مسلح برگزار شد، اعضای کمیسیون مشترک مواد دیگری از سیاست های کلی برنامه هفتم درباب اصلاح ساختار بودجه را برای ارائه به صحن مجمع مورد بررسی قرار دادند.

در این جلسه کمیسیون مشترک بر « اجتناب از تغییر سقف لایحه دولت در مجلس و ممنوعیت تعیین سهم درصد بودجه به جز موارد مصرح در سیاست کلی تاکید نمودند.
اعضای کمیسیون در این نشست همین طور مقرر کردند که « نظام مالیاتی با رویکرد؛ تبدیل مالیات به منبع اصلی تامین بودجه دولت، ایجاد پایه های مالیاتی جدید، جلوگیری از فرار مالیاتی، محدود و هدفمندسازی معافیت ها، استقرار سامانه یکپارچه هوشمند مالیاتی و تقویت نقش هدایت و تنظیم گری مالیات در اقتصاد، با تاکید بر رونق تولید و عدالت مالیاتی متحول شود» باشد و همین طور در موضوع «اصلاح نظام پولی و بانکی کشور برمبنای سیاست های کلی مربوطه» به جمع بندی رسیدند.
در این جلسه پرویز داودی، سید مرتضی نبوی، محمدی عراقی، محمدجواد ایروانی، حسین مظفر، مجید انصاری، صادق واعظ زاده، سید مصطفی میرسلیم، سعید جلیلی و غلامرضا آقازاده از اعضای مجمع دیدگاه های خودرا درباره برنامه هفتم توسعه بیان نمودند و ادامه بحث و بررسی درباره سایر بندهای سیاست های کلی برنامه هفتم به جلسه بعد کمیسیون مشترک موکول شد.
منبع:

1401/04/31
13:03:38
0.0 / 5
596
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد