دکورپرداز
دکور پرداز

بیمه سینا به دنبال نوآوری و استفاده از تکنولوژی های جدید است

بیمه سینا به دنبال نوآوری و استفاده از تکنولوژی های جدید است

مدیرعامل بیمه سینا به همراه برخی مدیران ارشد این شرکت از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) بازدید نمود.به گزارش دکور پرداز به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، دکتر عبدالله سلطانی ثانی ضمن بازدید از غرفه شرکتهای فعال صنعت بیمه، سرعت و سهولت در عرضه خدمات به مشتریان را برای صنعت بیمه کشور، ضروری دانست و اظهار داشت: مشتریان همواره انتظار دارند خدمات را با سهولت و کیفیت مطلوب دریافت کنند؛ ازاین رو دقت، سرعت و کیفیت در عرضه خدمات باید همواره مد نظر باشد تا بتوانیم شاهد رضایت مندی مستمر مشتریان باشیم.

مدیرعامل بیمه سینا در جریان بازدید و گفتگو با برخی مدیران شرکت ها و غرفه های عرضه کننده خدمات بیمه ای عنوان کرد: ظرفیت و توانایی های مطلوبی در بیمه سینا نهفته است که این قابلیت و قابلیت ها از تفکر جوان مدیران و کارکنان آن نشأت می گیرد.
نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سینا تصریح کرد: اعتماد به صنعت بیمه سرمایه ای پرارزش است که این سرمایه را باید با عرضه خدمات متنوع و هوشمند حفظ کرد.

وی اضافه کرد: استفاده از تکنولوژی های جدید و نوآوری در صنعت بیمه به منظور دسترسی بیشتر افراد به خدمات مالی، بیشتر از پیش مورد توجه قرار گرفته و بیمه سینا هم با استفاده از منابع انسانی متخصص و جوان با شتاب به سمت این مهم درحال حرکت است.

گفتنی است چهاردهمین نمایشگاه بین المللی، صنعت مالی (بورس بانک، بیمه)، با مشارکت شرکتهای داخلی و خارجی، از دوم تا پنجم مرداد ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.


منبع:

1401/05/08
11:02:25
0.0 / 5
711
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد