دکورپرداز
دکور پرداز
​مدیرعامل بانك صادرات ایران:

بانک صادرات از واحدهای تولیدی کشور با جدیت حمایت می کند

بانک صادرات از واحدهای تولیدی کشور با جدیت حمایت می کند

به گزارش دکور پرداز ​مدیرعامل بانک صادرات در مسافرت به استان چهارمحال وبختیاری با تاکید بر خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: بانک صادرات ایران با جدیت به دنبال پشتیبانی از واحدهای تولیدی و رونق تولید و اشتغال در استان است.به گزارش دکور پرداز به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، سید ضیاء ایمانی در این سفر ضمن بازدید از برخی شعب بانک در این استان، با مدیران شرکت های «ورق خودروی شهرکرد» و «فولاد سفید دشت» دیدار و بر افزایش همکاری ها تاکید کرد.
سید ضیاء ایمانی در بازدید از شعبه فرخشهر، ضمن شنیدن مسائل و پیشنهادهای همکاران شعبه اظهار داشت: بانک صادرات ایران یکی از بانکهای پیشرو در اعطای تسهیلات، اعتبارات و تامین ارز واحدهای تولیدی است. بنا بر این با تسریع ارائه خدمات بانکی، مانع زدایی از تولید با جدیت در دستور کار قرار دارد.
وی اضافه کرد: یکی از وظایف و رسالت های اصلی بانک اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی، مردم و مشتریان است که برای تحقق این امر مهم، در نظر داریم با طراحی محصولات جدید و جذب منابع، روند تسهیلات دهی به مردم تسریع شود.
مدیرعامل بانک صادرات ایران با تاکید بر ضرورت خدمت رسانی سریع و در خور شأن به مشتریان اظهار داشت: اخلاق حرفه ای و مشتری مداری کارکنان بانک صادرات ایران زبانزد شبکه بانکی در کشور است و لازم است این روحیه تقویت شده و در کنار توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، برای جلب رضایت مشتریان کوشش کرد.
وی همین طور در دیدار با کارکنان شعبه ۲۲ بهمن فارسان اظهار داشت: باتوجه به تورم موجود در بازار اقتصادی کشور، حدود اختیارات شعب درباب سقف اعتبارات و تعهدات شعب و استانها افزایش می یابد تا در ارائه خدمات و تسهیلات به مشتریان خللی ایجاد نشود.
ایمانی در ادامه با اشاره به ظرفیت بالای شعب و توانمندی کارکنان بانک صادرات ایران اضافه کرد: انتظار می رود با تلاش و برنامه ریزی و جدیت بیشتر در پیگیری اهداف و برنامه ها، رتبه اول سهم بازار را برای خدمت بیشتر به مردم به دست آوریم.
سیدضیاء ایمانی در این سفر همین طور از شعب سردار سلیمانی، پردنجان، سورشجان، فارسان و مجتمع امام صادق بازدید و از نزدیک در گفت وگویی صمیمی به دغدغه ها و پیشنهادهای همکاران توجه و راه حل ها و برنامه های بانک را برای ارتقای شعب بیان کرد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران در دیدار با حمید شجاعی مدیرعامل شرکت «ورق خودروی شهرکرد» ضمن اعلام آمادگی این بانک برای پشتیبانی از طرح های توسعه ای این شرکت اظهار داشت: با بهره برداری از طرح های جدید شرکت ورق خودروی چهارمحال و بختیاری، بانک صادرات ایران سهم عمده ای در این شرکت خواهد داشت که امید می رود با همراهی و هم افزایی بیشتر، همکاریهای بهتری صورت گیرد و نیاز خودروسازان و مردم برطرف شود.
وی اضافه کرد: اتمام موفقیت آمیز طرح بهینه سازی خط تولید و توانمند شدن این شرکت برای تولید گریدهای ویژه جهت استفاده در بدنه نمایان خودرو نشان از این اراده دارد که شرکت اکنون این آمادگی را دارد که با تمام توان و ظرفیت کل نیاز گروه خودرو سازی سایپا، ایران خودرو و دیگر خودروسازان را حل کند.
مدیرعامل بانک صادرات ایران همین طور ضمن بازدید از شرکت «فولاد سفید دشت » با محمود ارباب زاده مدیرعامل این شرکت ملاقات و گفتگو کرد.
سید ضیاء ایمانی در این دیدار با اشاره به پتانسیل بالای شرکت فولاد سفید دشت اظهار داشت: شناخت کاملی از مجموعه و مدیران شرکت دارم. این شرکت از فعالان بزرگ بازار فولاد کشور است و بانک صادرات ایران آمادگی دارد همکاریهای خودرا با این شرکت افزایش دهد.
در این سفر ایرج نیک اختر، مشاور مدیرعامل و سرپرست معاونت اعتبارات، علیرضا عزیزالهی سرپرست امور شعب جنوب کشور و افشین یریان مدیر شعب بانک صادرات ایران در استان چهارمحال و بختیاری، مدیرعامل را همراهی می کردند.منبع:

1401/05/09
20:03:03
0.0 / 5
724
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد