دکورپرداز
دکور پرداز
وزیر اقتصاد مطرح كرد

توضیحات نهایی درباره صدور کارت نان

توضیحات نهایی درباره صدور کارت نان

دکور پرداز: وزیر امور اقتصادی و دارایی می گوید برخلاف برخی شایعات و گمانه زنی ها، دولت هیچ برنامه ای برای صدور کارت نان ندارد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، احسان خاندوزی در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار نمود: تا حالا هیچ بحثی در شورای اقتصادی دولت درباره صدور کارت نان مطرح نشده و برنامه ای در این حوزه وجود ندارد. بلکه چیزی که در دستور کار قرار گرفته بحث فروش نان به خانوارها بوسیله کارت های بانکی است.
وی درباره جزییات این طرح توضیح داد: در قالب برنامه ریزی های صورت گرفته، خانوارها می توانند با استفاده از کارت های بانکی که در اختیار دارند نسبت به خرید نان اقدام نمایند. همین طور هماهنگی هایی با بانک مرکزی انجام شده تا خرید نان فقط محدود به کارت یارانه ای سرپرست خانوار نشود.
وزیر اقتصاد افزود: بدین ترتیب تمام افراد خانواده با استفاده از تمام کارت های بانکی که در اختیار دارند می توانند نسبت به خرید نان اقدام نمایند. مقدمات ابتدایی برای این طرح فراهم شده و حدودا در تمامی شهرهای کشور شرایط برای اجرای آن مهیا شده است.
خاندوزی همین طور به تاکید جدی رییس جمهوری اشاره نمود و اظهار داشت: بر طبق دستور آیت الله رئیسی قیمت خرید نان امسال برای مردم به هیچ وجه افزایش پیدا نخواهد کرد.
وی ضمن اشاره به سیاست اصلاح یارانه های دولت بیان کرد: ما در این سیاست فقط به دنبال اصلاح قیمت ها نبوده ایم و بیشتر اصلاح ساختار در دستور کار است. عبور از انحصار، بهبود شرایط شرکت های تولیدی و واگذاری بخش اعظم تجارت و ذخیره سازی اقتصادی به بخش خصوصی و کم کردن حضور دولت در این عرصه بخش مهمی از اهداف دولت را تشکیل می دهد.
منبع:

1401/05/11
11:49:21
0.0 / 5
753
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد