دکورپرداز
دکور پرداز
دقایقی قبل انجام شد؛

فروش موفق اولین خودروی لوکس در بورس کالا

فروش موفق اولین خودروی لوکس در بورس کالا

به گزارش دکور پرداز، دقایقی قبل ۸۵ دستگاه خودروی فیدیلیتی در بورس کالا به فروش رفت که حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد پایین تر از قیمت بازار معامله شده است.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، دقایقی قبل ۸۵ دستگاه خودروی فیدیلیتی ۵ نفره مشکی گروه بهمن برای اولین بار در بازار فیزیکی بورس کالا به قیمت پایه ۷۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از سوی کارگزاری آپادانا بر روی میز فروش بورس کالا رفت که در بالاترین قیمت به رقم ۹۶۲ میلیون تومان و در پایین ترین رقم هم تا مبلغ ۹۶۰ میلیون تومان رقابت و معامله شد.
همچنین تا لحظه انتشار این خبر تعداد ۱۲۵ دستگاه دیگنیتی سفید ۷ نفره در این بازار معامله شده که در بالاترین رقم به مبلغ یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان و در پایین ترین رقم هم با مبلغ یک میلیارد و ۳۳ میلیون تومان معامله شده است.
در این زمینه حیدری مدیر عرضه کالایی کارگزاری آپادانا در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلان اینکه رقابت در رینگ معاملات خودروی بورس کالا ادامه دارد، اظهار داشت: تا این لحظه ۹۰ دستگاه فیدیلیتی ۷ نفره سفید هم معامله شده که رقابت در این معاملات بین ۹۹۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۹۹۷ میلیون تومان بوده است.
وی اضافه کرد: الان سه ردیف عرضه خودروی فیدیلیتی ۵ نفره سفید در رینگ عرضه خودروی بورس کالا درحال رقابت است که شامل ۸۵ دستگاه فیدیلیتی مشکی و ۱۲۵ دستگاه دیگنیتی مشکی می شود.
حیدری در خاتمه اظهار داشت: عرضه موفق خودرو در بورس کالا نشان داد که با رفتار منطقی بازار علاوه بر انتفاع خودروساز، مردم هم می توانند از این بازار نفع ببرند. به صورتی که مطابق با معاملات صورت گرفته تا این لحظه همه خودرو های معامله شده بین ۱۰ تا ۲۰ درصد زیر قیمت بازار معامله شده اند و در عین حال نسبت به قیمت کارخانه هم حدود ۲۰ درصد به نفع خودروساز تمام شده است.
جزئیات آگهی عرضه این دو خودرو را می توانید اینجا ببینید.


منبع:

1401/05/26
22:18:36
0.0 / 5
556
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد