دکورپرداز
دکور پرداز
به روز رسانی با قرارداد دیاباته

افشای رقم قرارداد خارجی های پرسپولیس

افشای رقم قرارداد خارجی های پرسپولیس

دکور پرداز: باشگاه پرسپولیس مبلغ قرارداد کلیه بازیکنان و کادر فنی خودرا به روز رسانی کرد که در آن قرارداد شیخ دیاباته مهاجم جدید سرخپوشان هم دیده شده است.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، حضور باشگاه پرسپولیس در تالار فرا بورس سبب شده است تا تمام قراردادهای این باشگاه برای اطلاع سهامداران در سامانه «کدال» منتشر شود.
از این رو طبق اعلام این سامانه، باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به سازمان بورس رقم قرارداد بازیکنان خارجی و دستیاران فصل جاری یحیی گل محمدی را پس از پیوستن شیخ دیاباته مهاجم خارجی و جدید سرخپوشان به روز رسانی کرده است.
طبق نامه مورخ ۱۶/‏۰۶/‏۱۴۰۱‬ که به امضای رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رسیده است مجموع قرارداد بازیکنان خارجی پرسپولیس که شامل گئورگی گولسیانی، وحدت هنانوف، شیخ دیاباته و یورگن لوکادیا می شود ۵۴ میلیارد و ۹۲۸ میلیون تومان برآورد شده است. همین طور ولسلی ننکا، پپه لوسادا و اوسمار ویرا نیز با قراردادی به ارزش ریالی ۱۱ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان به یحیی گل محمدی در کادر فنی کمک می کنند.
در این قرارداد مبلغ کل قراردادهای بازیکنان داخلی ۱۵۴ میلیارد تومان اعلام شده است.
تیم های پایه نیز تا کنون ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قرارداد بسته اند که هنوز خبری از پرداختی بخش اول این قراردادها نیست.

به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، قرارداد خارجی های پرسپولیس در حالی مبلغ ۵۴ میلیارد تومان اعلام شده است که چند روز پیش باشگاه سپاهان یک ادعای جنجالی در این خصوص بیان نمود.
محمد صادق میرصالحیان مدیررسانه ای سپاهان پس از پیوستن دیاباته به پرسپولیس، با انتشار پیامی نوشت: ««لوکادیا و دیاباته جمعه ۳ میلیون یورو قیمت خورده اند. یعنی حدود ۹۰ میلیارد تومان برای دو نفر! از جیب چه کسی این هزینه ها انجام شده است. نماینده های محترم مجلس کجای مجلس نشسته اند؟ این ها تخلف نیست؟»


منبع:

1401/06/19
15:28:11
0.0 / 5
435
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد