دکورپرداز
دکور پرداز

خرید و تمدید آنلاین بیمه نامه سینا

خرید و تمدید آنلاین بیمه نامه سینا

دکور پرداز: با چند کلیک ساده و بدون صرف وقت زیاد، انواع بیمه نامه را بصورت آنلاین از بیمه سینا تهیه کنید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، همزمان با پیشرفت تکنولوژی و توسعه شبکه های اینترنتی، این امکان برای مشتریان ارجمند بیمه سینا فراهم گشته است تا بتوانند با دسترسی سهل در طول شبانه روز، خدمات بیمه ای خودرا بصورت آنلاین دریافت نمایند.
برای خرید و تمدید بیمه نامه شخص ثالث بوسیله وب سایت بیمه سینا به آدرس www.sinainsurance.com وارد منوی خدمات الکترونیک شده، گزینه خرید بیمه نامه آنلاین را انتخاب و بدون صرف وقت زیاد و تنها با چند کلیک ساده، به آسانی بیمه نامه خودرا خریداری و یا تمدید کنید.
این گزارش می افزاید: خدمات آنلاین بیمه سینا، مزایای زیادی برای بیمه گزاران محترم به وجود آورده است که تعدادی از این مزایا همچون خرید اینترنتی بیمه در ۲۴ ساعت شبانه روز، ۷ روز هفته حتی روزهای تعطیل، مدیریت زمان در خرید بیمه نامه، دسترسی بیشتر به خدمات و محصولات متنوع بیمه ای است.
یادآور می شود ثبت و دریافت خسارت بیمه های درمان تکمیلی، پرداخت اقساط حق بیمه، صدور معرفی نامه مراکز درمانی طرف قرارداد، پاسخگویی سریع تر، اطلاع از قوانین و تغییر شرایط بیمه ای، اعتبار و اطمینان سایت خرید از با اهمیت ترین مزایای خدمات برخط بیمه سینا است.
مشتریان محترم می توانند برای اطلاع از طرح های متنوع بیمه سینا بوسیله مرکز ارتباط با مشتریان به شماره ۲۸۰۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

1401/06/22
10:17:59
0.0 / 5
678
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد