دکورپرداز
دکور پرداز
وزیر ارتباطات:

بانک ها به تکلیف قانونی خود عمل نکردند

بانک ها به تکلیف قانونی خود عمل نکردند

دکور پرداز: به گزارش دکور پرداز، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: برمبنای بند و تبصره 7قانون بودجه امسال، کلیه بانکهای دولتی باید خدمات بانکداری الکترونیک خودرا به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل کنند که متاسفانه تا حالا غیر از بانک مرکزی هیچ کدام از بانکها به تکلیف قانونی خود عمل نکرده اند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - با انتشار پستی در کانال خود در یکی از پیامرسان های بومی نوشت: بانک مرکزی چند وقتی است به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شده است و خدماتی تجمیعی و فرابانکی را به عموم مردم از این طریق ارائه می کند.
وی ادامه داد: این خدمات مجموعه ای از استعلام هاست که شامل استعلام و نمایش حساب های یک شخص در بانکهای کشور، استعلام و نمایش چک های برگشتی که رفع سوءاثر نشده است، استعلام و نمایش حساب هایی که بابت چک برگشتی مسدود شده باشد و همین طور استعلام و نمایش تسهیلاتی که هر فرد از شبکه بانکی دریافت کرده است.
وزیر ارتباطات اشاره کرد: برمبنای بند و تبصره هفت قانون بودجه امسال، کلیه بانکهای دولتی نیز باید خدمات بانکداری الکترونیک خودرا به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل کنند که متاسفانه تا حالا هیچ کدام از این بانکها به تکلیف قانونی خود عمل نکرده اند.
وی اعلام نمود: امیدوار هستم در اسرع وقت مدیران عامل بانکهای مشمول زمینه اجرای این تکلیف قانونی را فراهم آورند تا خدمات آنها نیز در کنار سایر خدمات دولتی بوسیله پنجره ملی خدمات دولت هوشمند برای عموم مردم فراهم گردد.
منبع:

1401/07/25
22:39:13
0.0 / 5
416
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد