دکورپرداز
دکور پرداز

طلای جهانی در خط ممتد

طلای جهانی در خط ممتد

به گزارش دکور پرداز، قیمت طلا امروز(چهارشنبه ۲۶ اکتبر) در مقابل دلار ثابت ماند، با اینکه قیمت طلا در بازه محدودی قرار گرفته بود و سرمایه گذاران منتظر گزارش بیشتر در مورد سیاست سختگیرانه فدرال رزرو آمریکا بودند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، بهای هر اونس طلا تا ساعت ۶ و ۳۱ دقیقه بامداد به وقت شرقی با ۳.۴ درصد افزایش به ۱۶۵۶ دلار و ۵۰ سنت رسید و قیمت طلا در بازار معاملات آمریکا هم با ۰.۲۱ درصد افزایش به ۱۶۵۷ دلار و ۵۰ سنت رسید.
شاخص دلار ۰.۱ درصد افزوده شد و جذابیت طلا را برای خریداران خارجی کم کرد. با این وجود، دلار از پایین ترین سطح سه هفته ای که در روز سه شنبه به ثبت رسید فاصله چندانی نداشت.
شرود براون، رئیس کمیته بانکی سنای آمریکا، روز سه شنبه از جروم پاول، رئیس فدرال رزرو خواست تا در مورد تشدید سیاست های پولی بسیار مراقب باشد که میلیونها آمریکایی که قبلاً از تورم بالا رنج می بردند شغل خویش را از هم از دست خواهند داد.
به صورت گسترده انتظار می رود که فدرال رزرو چهارمین افزایش متوالی متوالی نرخ بهره را در نشست ماه نوامبر انجام دهد. افزایش نرخ های بهره جذابیت شمش را کمرنگ می کند چونکه هزینه فرصت نگهداری دارایی بدون بازده را زیاد می کند.
اعتماد مصرف کننده ایالات متحده در ماه اکتبر بعد از دو افزایش ماهانه متوالی در بحبوحه افزایش نگرانی ها در مورد تورم و رکود احتمالی در سال آینده کاهش پیدا کرد.
نظرسنجی روز سه شنبه نشان داد که روحیه تجاری آلمان در ماه اکتبر در حالیکه تحلیل گران می گویند همه نشانه ها همچنان حاکی از رکود در آینده است، تقریبا بدون تغییر بود و پیشبینی های کاهش بیشتر به لطف بهبود انتظارات شرکت ها را نادیده گرفت.
طبق گزارش رویترز، داده های روز سه شنبه نشان داد که واردات خالص طلای چین از راه هنگ کنگ در ماه سپتامبر بیشترین مصرف کننده طلا، نسبت به ماه قبل به نصف رسیده است.
در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای هر اونس نقره با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۹.۳۲ دلار رسید، پلاتین ۰.۱ درصد کاهش پیدا کرد و به ۹۱۴.۰۴ دلار رسید و پالادیوم با ۰.۹ درصد افزایش به ۱۹۴۰ دلار و ۵۵ سنت رسید.
منبع:

1401/08/04
10:44:30
0.0 / 5
323
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد