دکورپرداز
دکور پرداز
وحیدی:

پول ملی را دریابیم

پول ملی را دریابیم

دکور پرداز: نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی خواهان توجه به عدالت در پرداخت ها، ارتقاء ارزش پول ملی و توجه به شایسته سالاری در انتخابات شد.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، محمد وحیدی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان اسلام و معاندین نظام راهی را که پیش گرفتند نتیجه ای جز ناکامی نخواهد داشت. همانطور که دکتر بهشتی تاکید داشتند آمریکایی ها باید از دست ما عصبانی باشند و از عصبانیت بمیرند.
وی در تذکری خطاب به رییس جمهور بیان کرد: مسائل فرهنگی باید در اولویت برنامه هفتم و بودجه سنواتی باشد. باید به نظام تعلیم و تربیت در همه سطوح از معلم تا استاد توجه جدی شود تا شاهد حل مشکلات کشور باشیم. عدالت در پرداخت ها از اصول اعتقادی رییس جمهور و شعارهای انتخاباتی وی بود. نیروها با قراردادهای مختلف در ادارات با مشکل مواجهند هرچه سریعتر باید این ساماندهی صورت گیرد.
نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: شایسته سالاری در نظام انتخابات باید مورد توجه قرار گیرد. آقای وزیر اقتصاد و پول ملی را دریابید. به سبب اختصاص عدم اعتبارات مصوبات سفرهای استانی رییس جمهور بر زمین مانده است. باید تمرکززدایی در بودجه سنواتی صورت بگیرد. نباید افراد شایسته حذف شده و افراد ناشایست روی کار بیایند بسیاری از مردم پیرامون دهک بندی یارانه بگیران اعتراض داشتند اما با وجود گذشت هفت ماه هنوز این مساله تعیین تکلیف نشده است.
منبع:

1401/09/13
14:59:53
0.0 / 5
609
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد