دکورپرداز
دکور پرداز

کدام بانک ها اوراق با سود ۲۳ درصد عرضه می کنند؟

کدام بانک ها اوراق با سود ۲۳ درصد عرضه می کنند؟

دکور پرداز: اوراق گواهی سپرده مدت دار با نرخ سود 23 درصد و معاف از مالیات،  هم حالا در 25 بانک عرضه می شود.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، با صدور مجوز انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار برای هشت بانک، بانکهای ملت، تجارت، سپه، کشاورزی، کارآفرین، صادرات ایران، دی و پست بانک و افزوده شدن این بانکها به مجموع ۱۷ بانکی که پیش ازاین مجوز صدور این گواهی را داشتند، تعداد بانکهای ارائه کننده این گواهی به ۲۵ بانک رسید.
قبل از این بانکهای ملی ایران، مسکن، رفاه کارگران، توسعه تعاون، خاورمیانه، پاسارگاد، پارسیان، سینا، سامان، اقتصاد نوین، شهر، ایران زمین، سرمایه، گردشگری، ایران و ونزوئلا و همین طور مؤسسات اعتباری نور و ملل، بانکها و مؤسسات اعتباری بودند که از بانک مرکزی مجوز انتشار این اوراق را دریافت کرده بودند. همین طور تقاضای مابقی بانکها دراین زمینه نیز درحال ارسال به بانک مرکزی است.

گفتنی است؛ انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام در نشست روز سوم دی ماه سال جاری هیئت عامل بانک مرکزی تصویب و در همان روز به شبکه بانکی کشور ابلاغ گردید.

طبق اعلام بانک مرکزی، این اوراق با نرخ سود علی الحساب ۲۳ درصد منتشر می شود و فروش آن فقط برای افراد حقیقی ایرانی بالای ۱۸ سال مجاز است. مدت این اوراق یکساله است.1401/10/07
21:56:25
0.0 / 5
652
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد