دکورپرداز
دکور پرداز
امشب انجام می شود

واریز یارانه دی ماه به حساب سرپرستان خانوار

واریز یارانه دی ماه به حساب سرپرستان خانوار

دکور پرداز: یارانه کمک معیشتی مرحله 143 مربوط به دی ماه 1401 به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز می شود و از ساعت 24 روز سه شنبه 20 دی ماه قابل برداشت است.به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، در اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه ها آمده است: «یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۴۳ برمبنای دهک بندی اعلامی از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مطابق معمول، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۰ دی ماه قابل برداشت است.

بر همین اساس، در صورتی که خانوارها جزو دهک های اول تا سوم باشند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر و در صورتی که جزو دهک های چهارم تا نهم قرار گیرند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

واریز یارانه به حساب سرپرستان متقاضی بازنگری به دهک بندی و ثبت نامی های جدید

در این مرحله، سرپرستان خانواری که مبادرت به ثبت نام نموده اند چنانچه در آزمون وسع انجام شده توسط وزارت رفاه جزو دهک های اول تا نهم قرار گرفته باشند، یارانه دی ماه را مطابق دهک بندی اعلام شده دریافت خواهند کرد.

همچنین خاطر نشان می گردد، سرپرستان خانواری که یارانه نقدی آنها در اردیبهشت ماه قطع شده بود و درخواست بازنگری خودرا در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت کرده بودند، چنانچه در بازنگری انجام شده توسط وزارت رفاه جزو دهک های اول تا نهم قرار گرفته باشند، یارانه دی ماه را مطابق دهک بندی اعلام شده دریافت خواهند کرد.

متقاضیان بازنگری دهک بندی اعلام شده، می توانند جهت ثبت یا پیگیری درخواست خود به سامانه اعلامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آدرس https: //hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کرده یا با تلفن گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس حاصل نمایند.

ثبت نام از افرادی که تا حالا از دریافت یارانه نقدی جا مانده اند یا متقاضی جدید دریافت یارانه هستند نیز همچنان ادامه دارد. این افراد می توانند با مراجعه به تارنمای پنجره ملی خدمات هوشمند به آدرس https: //my.gov.ir نسبت به ثبت نام خانوار خود اقدام نمایند. جهت ثبت نام در این سامانه، در اختیار داشتن شماره تلفن همراه به نام سرپرست خانوار، کد ملی، کد پستی، تاریخ تولد و شماره شبای بانکی مربوط به سرپرست خانوار متقاضی جدید یا جامانده از یارانه، ضرورت دارد. تمامی اشخاص می توانند جهت کسب اطلاع از آخرین وضعیت یارانه خانوار، کد دستوری #کد ملی*۴۳۸۵۷*۴* (ستاره ۴ ستاره ۴۳۸۵۷ ستاره کد ملی مربع) را با شماره تلفن همراه به نام خود شماره گیری نمایند.»

منبع:

1401/10/21
08:27:17
0.0 / 5
597
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد