دکورپرداز
دکور پرداز
خدمات ناجی اقتصاد آلمان شد

گریز آلمان از رکود

گریز آلمان از رکود

دکور پرداز: دکور پرداز: فشار بر اقتصاد آلمان در شروع سال بیشتر کم شد برای اینکه بخش خدمات برای نخستین بار از ژوئن رشد کرد که این نشانه دیگری است که شاید این کشور را از رکودی که بسیاری در نتیجه جنگ روسیه در اوکراین پیش بینی کرده بودند، دور کند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، بر مبنای نظرسنجی اس اندپی گلوبال، فعالیت بخش خصوصی در این کشور در ژانویه انعطاف پذیر باقی ماند و فشارهای تورمی همچنان کم شد.
فیل اسمیت، اقتصاددان در اس اند پی گلوبال اظهار داشت: نظرسنجی آلمانی از این ایده حمایت می کند که رکود در بزرگ ترین اقتصاد منطقه یورو به هیچ وجه یک نتیجه قطعی نیست. بررسی اولیه ژانویه در کنار کاهش فشارهای زنجیره تامین، همین طور به کاهش مداوم نرخ تورم اشاره نمود.
این انتشار به مجموعه ای از داده های خوش بینانه تر در مورد اقتصاد آلمان اضافه می کند برای اینکه احتمال کمبود انرژی کاهش پیدا می کند و قیمت گاز طبیعی کاهش پیدا می کند.
بوندس بانک (بانک مرکزی آلمان) اعلام نمود که تولید در سه ماهه چهارم بهتر از حد انتظار بوده است و اولاف شولز، صدراعظم نیز گفته که کشور از رکود امسال اجتناب خواهدنمود.
طبق گزارش بلومبرگ، جوهیز، اقتصاددان اس اندپی گلوبال اظهار داشت که در گزارش فرانسه نیز اخبار مثبت زیادی همچون کاهش بیشتر تورم قیمت نهاده ها و بازار کار انعطاف پذیر وجود دارد.
اعتماد کسب وکار در هر دو کشور بهبود یافت و با نظرسنجی های جداگانه نشان داد که شرکتها نسبت به چشم انداز اقتصادی کمتر بدبین می شوند. ارقام ژاپن نیز نشان داد که بخش خصوصی در شروع سال ۲۰۲۳ به رشد بازگشته است.1401/11/06
13:00:35
0.0 / 5
493
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد