دکورپرداز
دکور پرداز
عضو كمیسیون اقتصادی مجلس:

ظرفیت ها برای تحقق شعار مهار تورم، رشد تولید بسیج شود

ظرفیت ها برای تحقق شعار مهار تورم، رشد تولید بسیج شود

به گزارش دکور پرداز، از گیلان نماینده مردم آستارا در مجلس ضمن اشاره به نامگذاری سال جاری بعنوان «مهار تورم، رشد تولید»، اظهار داشت: سیاست های کلی و برنامه هایی که باید در این راستا صورت گیرد عمدتا مشخص است و ازاین رو، ظرفیت ها برای تحقق شعار سال باید بسیج شود.


غلامرضا مرحبا در گفت وگو با ایسنا با تکیه بر لزوم عمل به سفارش های رهبر معظم انقلاب و اهمیت تحقق شعار سال، اظهار نمود: نامگذاری سال ۱۴۰۲ بعنوان سال «مهار تورم، رشد تولید» توسط مقام معظم رهبری، باید در عمل معنا شود و به شکل واقعا عملیاتی نه به شکل تبلیغاتی، مورد توجه تمام دست اندرکاران کشور قرار بگیرد.
وی ادامه داد: امیدوار هستیم که این استراتژی و این هدف عالی که توسط مقام معظم رهبری در سخنرانی نوروزی عنوان شد، از سوی همگان و با درک این لزوم که دغدغه ایشان بوده و برای توسعه کشور اعلام شده، همه امکانات و توجه کشور به این مورد بسیار مهم بسیج شود تا در سال آینده همه ما مسؤلان در پیشگاه ملت سرافراز ایران اسلامی از موفقیت هایی که در حوزه اقتصادی به دست آورده ایم برای آنها صحبت نماییم.
مرحبا ضمن اشاره به این که تحقق شعار سال مقام معظم رهبری باید اولویت کاری همه مسؤلان دستگاههای اجرایی باشد و برای تحقق آن از تمام ظرفیت ها و امکانات کشور هم به شکل مطلوب استفاده شود، خاطرنشان کرد: مهم ترین هدف نامگذاری سال جاری به نام «مهار تورم، رشد تولید» از جانب مقام معظم رهبری توجه ویژه به مشکلات مردم و بهبود وضعیت اقتصادی می باشد و در چند سال گذشته شعارهای سال بر پایه مسائل اقتصادی بوده که یک مساله حیاتی و مهم می باشد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: شعار سال جدید که به نام «مهار تورم، رشد تولید» نامگذاری شده است، دقیقاً مکمل هم هستند یعنی ما با کنترل تورم و نقدینگی و یک انضباط اقتصادی، خواهیم توانست تولید را افزایش دهیم و یک رشد اقتصادی مطلوب هم داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: برای تحقق شعار سال، رونق تولید لازمه فعالیت ها است و همه کسانی که نسبت به این امر مسئول هستند باید تمام همت خویش را برای کم کردن تورم و رشد تولید به کار بگیرند.
منبع:

1402/01/03
20:26:02
0.0 / 5
258
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد