دکورپرداز
دکور پرداز
گزارش روزانه بورس؛

اصلاح حداقلی شاخص کل بورس

اصلاح حداقلی شاخص کل بورس

دکور پرداز: امروز شاخص کل اصلاح 1304 واحدی را تجربه نمود اما 180 نماد در وضعیت صف خرید قرار داشتند.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، شاخص کل بورس در آخر معاملات امروز با اصلاح حداقلی ۱۳۰۴ واحدی به جایگاه ۲ میلیون و ۳۲۴ هزار واحدی رسید. نمادهای میدکو، حکشتی و کگل بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشته و نمادهای فملی، کچاد، فولاد و فارس نیز بیشترین تأثیر منفی را بر شاخص کل بر جای گذاشتند.
در معاملات فرابورس نیز همچنان وضعیت نمادهای سمگا و دی با تقاضا و صف خرید هم راه است، نکته جالب معاملات امروز ۱۸۰ صف خرید با وجود اصلاح شاخص کل بورس بود در صورتیکه تنها ۱۶ نماد در وضعیت صف فروش قرار داشتند.
ارزش معاملات خرد همچنان بالاست اما نسبت به روز گذشته با افت نزدیک به ۳ هزار میلیارد تومانی همراه بوده و به عدد ۱۶، ۶۱۲ میلیارد تومان رسید، ۲۵۰ نماد منفی و ۱۷۶ نماد مثبت معامله شدند.
در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، ورود نقدینگی حقیقی (خرید حقیقی از حقوقی) به ارزش ۵، ۶۲۰ میلیارد تومان را نشان میدهد. امروز نیز روند ورود نقدینگی حقیقی برای ششمین روز متوالی با ثبت رقم ۶۵۶ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته بر شدت آن هم نسبت به میانگین ماهانه افزوده شده است.

1402/01/31
14:32:13
0.0 / 5
419
تگها: بازار
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد