دکورپرداز
دکور پرداز

شروع روند صعودی طلای جهانی

شروع روند صعودی طلای جهانی

به گزارش دکور پرداز، قیمت طلا امروز (سه شنبه) بعد از عقب نشینی دلار افزوده شد چونکه سرمایه گذاران منتظر داده های اقتصادی ایالات متحده بودند تا سیاست بعدی فدرال رزرو را ارزیابی کنند.


به گزارش دکور پرداز به نقل از ایسنا، بهای هر اونس طلا تا ساعت ۸ و ۳۳ دقیقه بامداد به وقت شرقی با ۲.۲ درصد افزایش به ۱۹۹۱ دلار و ۱۰ سنت رسید و قیمت طلا در بازار معاملات آمریکا هم با ۰.۱۱ درصد افزایش به ۱۹۹۲ دلار و ۱۰ سنت رسید.
شاخص دلار جهانی کاهش پیدا کرد و طلا با قیمت دلار را برای خریدارانی که سایر ارزها را دارند جذاب تر کرد.
آجی کدیا، مدیر شرکت Kedia Commodities اظهار داشت: طلا با کاهش ارزش دلار تقویت می شود و داده های اقتصادی ایالات متحده و نشست فدرال رزرو هم در آن موثر خواهد بود. او افزود که طلا در کوتاه مدت بین ۱۹۷۰ تا ۲۰۲۰ دلار معامله می شود.
بازارها با احتمال ۸۷.۲ درصدی برای افزایش ۲۵ واحدی فدرال رزرو در نشست دوم تا سوم ماه مه قیمت گذاری می کنند. افزایش نرخ ها بر طلای بدون بازده تاثیر می گذارد، حتی زمانی که آنرا پوشش تورمی در نظر بگیریم.
طبق گزارش رویترز، سرمایه گذاران منتظر گزارش اعتماد مصرف کننده ایالات متحده هستند که همراه با شاخص تورم فدرال رزرو، شاخص اصلی مخارج مصرف شخصی و نرخ رشد سه ماهه تولید ناخالص داخلی ایالات متحده عرضه شود.
در بازار سایر فلزات ارزشمند، نقره با ۰.۱ درصد کاهش به ۲۵.۱۴ دلار در هر اونس رسید و پالادیوم با ۰.۲ درصد کاهش به ۱۵۳۲ دلار و ۲۴ سنت رسید. همچنین، پلاتین بعد از افت بیشتر از ۳ درصدی با ۰.۳ درصد افزایش به ۱۰۸۴ دلار و ۷۸ سنت رسید.
منبع:

1402/02/05
11:17:24
0.0 / 5
396
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد