دکورپرداز
دکور پرداز

اعلام زمان تغییر اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس

اعلام زمان تغییر اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس

دکور پرداز: سرپرست دفتر شرکتها و آماده سازی بنگاه های سازمان خصوصی سازی توضیحاتی را درمورد تغییر اعضای هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ارائه نمود.


حسین امیررحیمی در گفت و گو با ایسنا، درمورد زمان برگزاری مجامع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توضیح داد: مجامع دو باشگاه با مشارکت نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، سازمان خصوصی سازی و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار می شود.
وی افزود: البته تصمیماتی که برای هر یک از باشگاه ها گرفتن خواهد شد متفاوت می باشد و ممکنست اعضای هیات مدیره آنها یا تکمیل شود یا تغییر کند.
بر طبق این گزارش، پنجم اردیبهشت ماه بود که رییس سازمان خصوصی سازی اعلام نمود با توجه به تشکیل هیات انتخاب پنج نفره مشترک بین وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی، یکی از دستور جلسات مجمع امروز دو باشگاه یعنی تغییر اعضای هیات مدیره به مدت دو هفته به تعویق افتاد و فقط دستور جلسه تصویب صورت های مالی در دستور کار قرار گرفت.
در این فاصله دو هفته ای جلسات فشرده هیات انتخاب برگزار می گردد و بعد از مصاحبه تخصصی با نامزدهای اعضای هیات مدیره، این هیات اعضای پیشنهادی نهایی خودرا به مجمع معرفی می کند. پس شایعه ابقای اعضای هیات مدیره فعلی در جلسه امروز مجامع دو باشگاه حقیقت ندارد و حتما در جلسه مجمع فوق العاده دو هفته آتی هیات مدیره دو باشگاه با هدف ارتقا انضباط مالی و عملکرد حرفه ای دستخوش تغییرات خواهند شد.
1402/02/19
10:21:30
0.0 / 5
301
تگها: سازمان
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد