دکورپرداز
دکور پرداز

پیش بینی معاملات شنبه 6 خرداد 1402

پیش بینی معاملات شنبه 6 خرداد 1402

دکور پرداز: احتمال می رود بازار سرمایه در روز شنبه با یک روند متعادل وضعیت را شروع کند اما هر خبری از جانب دولت و مجلس می تواند محرک صعود یا نزول بازار باشد.به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، برای روز شنبه معاملاتی بازار سرمایه می توان انتظار داشت بازار همانند روز چهارشنبه هفته گذشته عمل کرده و رفتاری بطورکامل مشابه را تشکیل دهد که تنها با یک اختلاف رفتاری همراه باشد و آن هم قدرت گرفتن عرضه در زمان های پایانی بازار باشد.
انتظار خواهد رفت که این اتفاق در دقایق پایانی بازار رخ ندهد برای اینکه رفته رفته باتوجه به گزارشات و ایجاد مجامع قابل قبول درصد خوبی از نمادهای بازار رفته رفته شاهد ایجاد یک چشم انداز خوب حداقل در کوتاه مدت برای سرمایه گذاران شاهد باشیم که خواه ناخواه در رفتار معاملاتی بازار هم نمایان خواهد بود.
علی فراقی درباره ی پیش بینی وضع بازار سرمایه در روز شنبه به مهر اظهار داشت: اگر اتفاق یا خبر بدی به بازار نرسد احتمال افزایش تقاضا در تایم پایانی بازار وجود دارد.
به گزارش دکور پرداز به نقل از مهر، شاخص کل بورس شنبه احیانا روند صعودی و رو به بالایی را تجربه کند و در این بین وزن اخبار و مؤلفه های بنیادی بیرون که از جانب دولت و مجلس تعیین می شود بیش از هر چیز خواهد بود، اگر مجلس بر سر ارز پتروشیمی ها اصرار کند بطور قطع بازار یک روند بهتری را تجربه خواهدنمود.


منبع:

1402/03/07
11:16:03
0.0 / 5
403
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان دكور پرداز
دکور پرداز
decorpardaz.ir - مالکیت معنوی سایت دكور پرداز متعلق به مالکین آن می باشد